Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki kötött már szövetséget...

Valaki kötött már szövetséget az ördöggel?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi voak . 19,F . És mit éreztetek?

2017. okt. 20. 17:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Persze, így lesz Paks II.
2017. okt. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nemtudom hogy ebbol miert kell akkora poent csinalni. Ez nemtudom, hogy kamu vagy nem kamu kerdes e, de ha kamu, erosen ajanlom a kerdezonek es az osszes valasszolonak, hogy jolenne resztvenni nehany erkolcsoran, hogy ne mas hitet kritizaljak ki. Es a valasszom igen, spiritualis satanizmus kovetoje vagyok, mar nagyon regota foglalkoztatott a dolog. Egyebkent mar a kerdesedbol itelve te sem vagy tisztaban az ordog fogalmaval.. Ahogy egyik valasszolo se.
2017. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ciel Phantomhive. De ő egy nagyon szexi ördöggel
2017. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hat arrol meg Josca gyerek tehet fel aldoztam erte az eltem is hala semmi se volt aztan Lucipher rabszolgaja lettem szoval ha azt mondja enekelj nekem vissza kell kerdeznem melyk dalt ha azt mondja tancolj tancolnom kell szoval nincs mas valasztasom... na jo megyek mert hiv Lucipher
2017. nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!