Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A sátánista beavatási szertart...

A sátánista beavatási szertartáshoz muszáj pont a bal kezeden lévő mutatóujjat megszúrni?

Figyelt kérdés
Nem lehet máshol? Mert ugye vérrel kell aláírni az ima alatt.

2017. okt. 21. 19:18
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Kérlek ne adjatok troll meg semmitmondó felesleges válasszokat. Komolyan kérdezem.
2017. okt. 21. 19:20
 2/31 anonim ***** válasza:
33%
Szurkálhatod ahol akarod, akkor is egy ostoba mese marad. Ez a valóság.
2017. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Ez pont egyenlő volt a felesleges és semmitmondó válasszal:) szerintem meg nem az volt a kérdés hogy ki hisz benne. Úgyhogy erre abszolút nem voltam kíváncsi.
2017. okt. 21. 19:28
 4/31 anonim ***** válasza:
54%

Igen pont ott kell. Ha elfogadsz egy tanácsot, próbáld a körmöd alatt, kevésbé fáj.

Privátban szívesen adok tanácsot.

2017. okt. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
60%
A középső ujjat kell megszúrni.
2017. okt. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
49%
Az mindegy hogy hol szúrod meg az ujjad, amúgy ez csak formalitás. Én is teljesen bepánikoltam amikor elrontottam az egészet, de az fontosabb hogy tényleg komolyan gondolod, akkor nem lesz semmi baj.
2017. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
47%
A kukacod legtetejét kell megszúrni és akkor már cerkád is van amivel írhatsz :))
2017. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Torfin Asger válasza:
38%
Igen. A jobb kezes vérrel idézett démonok nem olyanok. Tök kellemetlen társaság. Mindig tök sokáig maradnak, nem tudják mikor kell távozni. Benéznek a szekrényekbe, és sokszor még a termosztátot is állítgatják.
2017. okt. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Kèrdező! Hahó! Ez nem sátánizmus. Sem szúrni sem vágni sem áldozni nem szoktak a sátánizmusban. A gyökèr keresztèny hitrendszer követői találták ki règen ezt a nevet ès olyan tevèkenysègekre (ami nekik magas volt) Ők abban hittek, hogy csak hinni szabad tudod. Megettek akármit. Nem kutattak. Nem vágytak a tudásra. Aki vágyott ès kutatta azt sátánistának, az örög szövetsègesènek nevezte. Gonosznak kiáltotta ki.

Maga a sátánizmus nem gonoszságra nevel. Uralmat ad magad felett ès az èleted felett.

2017. okt. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
18%

#9


Az nem sátánizmus amiről te beszélsz!

A sátánizmus nagyon is bosszúállásra és gonoszságra tanít.


Amit te leírtál az a tiszta spiritualizmus!

2017. okt. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!