Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánisták! Ha erős személyisé...

Sátánisták! Ha erős személyiségnek valljátok magatok, miért kell egy földönkívüli lényt imádni, pont mint a keresztények?

Figyelt kérdés

Ma a modern tudományos korban, már ismert tény, hogy a Bibliában és más ősi vallásos műben, Isten, Sátán és más angyalok akik a háborúkat vívták, nem túlvilági mesebeli lények, ahogyan azt az új kor felvilágosúlt embere hitte, hanem nagyon fejlett technikájú földönkívüli fajok ember által megörökített eseményeit mutatják be.


A Mahabharatában sem Istenek háborúztak, hanem olyan fejlett idegenek, akik háborúban álltak egymással. Lásd az atombomba hiteles leírása, melyre csak akkor döbbent rá a világ, amikor ledobták hirosímásra. Már a Mahabharata ír róla, pontosan bemutatva. Ugyanez igaz a Bibliai Istenekre és Démonokra, így Sátánra is.


A keresztény egyházat álláspontját megértem, mert Ők most sem fogadják el az idegenek létezését és Istent amolyan mesebeli lényként képzelik el. De, Ti felvilágosúlt Sátánisták, akik tudjátok az igazságot az idegenekről, miszerint Ők mind idegenek. Sátán is és a bukott angyalok is. Megírtátok a forumotokon az igazságot. Ti miért imádkoztok egy általatok is elismert földönkívüli lényhez, amikor tudjátok, hogy nem hallhat titeket ?


Forrás : [link]


idézet : Az Elohim


Másnéven: Anunnakik, Védák, Anakim, Nefilim, Jehovah, Isten Fiai


Ez az idegen faj első látogatását a Földre évmilliókkal ezelőtt tette. A saját naprendszerünkből származó bolygóról jöttek (másnéven a 12. bolygó), ami néhány ezer év alatt kerüli meg a Napot. Genetikailag módosították a DNS-üket, hogy megállítsák az öregedési folyamatot, és “halhatatlannak” tűnjenek.


Összevegyítették a génjeiket az előemberrel hogy egy rabszolgafajt hozzanak létre, ami segít nekik a bolygón folyó bányászatban. A faj néhány tagja megpróbált segíteni az embereknek, nekik adta a szaporodás képességét, és megpróbálta eltávolítani az öregedésért felelős gént a DNS-ükből. Az emberiség ezen segítői fellázadtak az Elohim vezetőinek tervei ellen, akik rabszolgasorban akarták tartani az embereket. Ennek eredményeként – azokkal együtt akik megpróbálták felszabadítani az emberiséget a manipulátorok zsarnoksága alól – “GONOSZNAK” bélyegezték őket. Az egyik idegen faj amiben a szabadságunkért vívott csatában megbízhatunk, ezek a lázadó “Isten Fiai (Mózes 1, 6:4) illetve az Északiak, akik kitörtek a kollektív uralma alól és megvilágították az ésszerű önérdekkövetés útját az ember számára.

stb.


http://www.youtube.com/watch?v=S82fsa5TOZs


A lényeg az, hogy a saját oldalatokon kifejtettétek, miszerint Sátán és a többi Démon valójában extradimenzionális földönkívüli. A kérdés az, hogy ha erős személyiségetek van, vajon miért kell millió éves idegen civilizációk uralkodóit imádni, pont mint a keresztények ?



2014. febr. 24. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vannak olyan irányzatok amik nem teszik ezt.

És vannak amelyek igen. De nem szükséges sátánkép a sátánizmushz

2014. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Uramisten...
2014. febr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a sátánizmushoz xD Am meg a Naprendszerben nincs 12 bolygó
2014. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért kell pontosan ugyanazokat a kérdéseket feltenni?

Miért ezen az oldalon?


Az, hogy ki hogyan viszonyul az Istenekhez teljesen az egyénre van bízva, nincs szó semmilyen keresztény jellegű szolgai talpnyalásról.

A Sátánizmus lényege a fejlődés és kiteljesedés minden szinten. Testileg és szellemileg egyaránt. Ebbe a tökéletesedési és függetlenedési folyamatban segítenek minket az Istenek. Viszont ebbe nem kell hinni, mivel meg lehet tapasztalni. Ha valaki nem akarja megtapasztalni teljesen rendben van, de így nincs értéke a kritikáinak, ahogy azoknak se, akik az egyszerű nyelvezetű fordított szövegeket nem tudják interpretálni.

Ott vannak a meditációk, a mieinknél sokkal gyengébb és felvizezett technikák is döbbenetes pozitív változást eredményeztek. Tudományosan elfogadott jelenség, mérésekkel, statisztikákkal alátámasztva. Tehát nincs radionális kifogás arra, hogy valaki ne próbálja ki őket. Persze nem azt jelenti, hogy kötelező lenne, de aki nem teszi meg az hozzánemértő, ergo ahogy mondtam, értéktelen a kritikája.

2014. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Miért ezen az oldalon? "

Pl. Azért, mert nálatok erősen megy a cenzúra...


Üdv:

Egy kiábrándult Joy of Satan ex-tag

2014. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt a tartalmat töröljük, ami sérti a fórum szabályzatát, ahogy minden normális fórumon.


-Hol tudok ennek és ennek a link tartamának részletesebben utánaolvasni? Javasolt irodalom? Szeretnék jobban tájékozódni a témában mert kételkedem.

-Ki hogyan viszonyul az Istenekhez? Tapasztalatok? Ki mennyire hagyatkozik rájuk?


Egyik fórumszabály sincs megsértve és lényegében az összes itt feltett kérdést megfogalmaztam. Erre bárki képes akinek nem korlátozottak a mentális képességei. Legyen szó bármiről.

2014. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

# 4 Ne haragudj Zoboleh, de ez mellébeszélés !


" Sátánizmus lényege a fejlődés és kiteljesedés minden szinten" A keresztények is így írják le a kereszténységet. Az pedig szintén mellébeszélés, miszerint "Az, hogy ki hogyan viszonyul az Istenekhez teljesen az egyénre van bízva" Ugyanis ott van az összes oldalon, amit idéztem, miszerint magasan fejlett idegenek látogattak a földre és ti őket tisztelitek Istenként !! Ez a spirituélis sátánizmus, ehhez képest azzal hárítasz, hogy olyan más sátánista irányzat Isteni defíniciójával próbálsz kihátrálni, amelyekről korábban kijelentetted, hogy semmi köze a spirituális sátánizmushoz és azok csak divatS-ák :S


"Miért kell pontosan ugyanazokat a kérdéseket feltenni? "


Éppen nem ugyanazt tettem fel. A kérdés szövege teljesen más felül és legalúl. Közben ízért copyztam, mert a neten ezt a magyarázatot kerestem és ezt a korábbi kérdést adta ki, de ebben jól levezették ezt a filozófiát.


Mégegyszer mondom, hogy senkit sem akarok megbántani, csak arról van szó, hogy nem értem a lényeget és ha ezt azon a fórumon teszem fel, azt hiszik bántani akarok valakit és bannolnak.

2014. febr. 25. 15:36
 8/12 anonim ***** válasza:

"Azt a tartalmat töröljük, ami sérti a fórum szabályzatát, ahogy minden normális fórumon. "


Ezt erősen vitatnám, de nem fogom elkezdeni...

Mindenki nézzen utána a fórumon saját maga, és döntse el mennyire ért egyet ezzel a kijelentéssel.

Szerintem ha a kérdező ott teszi fel ezt a kérdést támadásként értelmezitek és törlitek...

(Ilyet egyébként a keresztények többsége nem csinálna.)

2014. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező:

"és ha ezt azon a fórumon teszem fel, azt hiszik bántani akarok valakit és bannolnak."


Igen, jól gondolod! :)

2014. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Azzal a különbséggel, hogy mi gyakorlatban megvalósítjuk az elveinket. Testi edzés, küzdősport, harcművészet, yoga, meditáció tanulás.ésatöbbi. Kinek mire van ideje és affinitása. A kereszténység gátlásokat épít, melyek korlátozzák az életben. Mi pont a korlátainkat bontjuk le. A felsorolt praktikák közül a szellemi gyakorlatokat ellenzi a kereszténység, holott a tudomány által igazolt praktikákról van szó.

Az a mellébeszélés, hogy a keresztények is így dediniálják a vallásukat. Mivel elveti a materializmust, a szegénységet virtusként fogja fel. Mi nálunk az anyagi jólét ugyanúgy fontos ahogy a szellemi gyarapodás.


Mellesleg nem is Josról van a forrás, semmit nem említ a bemásolt szöveg az imádásról, tiszteletről, annak módjáról. Ellenben a Jostól származó írások azt állítják amit én. Ergo megint nem én beszélek mellé.


Ugyanezt a kérdést már feltették korábban ugyanezt a linket felhozva, erre utaltam. Nem a két különböző kérdésedre.


Így, ebben a formában nyilvánvalóan törölve lenne a fórumról, mivel sérti a szabályzatot. Viszont ott vannak a feletébb egyszerű példák amiket felhoztam, ugyanazokat a kérdéseket fogalmaztam meg úgy, hogy megfelel a szabályoknak. Nem bonyolult.


" Ez a spirituélis sátánizmus, ehhez képest azzal hárítasz, hogy olyan más sátánista irányzat Isteni defíniciójával próbálsz kihátrálni, amelyekről korábban kijelentetted, hogy semmi köze a spirituális sátánizmushoz és azok csak divatS-ák :S "


Ezt ha újrafogalmazod úgy, hogy nyelvtanilag helyes és értelmes is legyen szívesen válaszolok rá, így sajnos nem tudok vele mit kezdeni.

Milyen más sátánista isteni deriníció? Hol definiáltam az Isten kifejezést?

2014. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!