Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A sátánista beavatási szertart...

A sátánista beavatási szertartáshoz muszáj pont a bal kezeden lévő mutatóujjat megszúrni?

Figyelt kérdés
Nem lehet máshol? Mert ugye vérrel kell aláírni az ima alatt.

2017. okt. 21. 19:18
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Ki mondta neked hogy fosok tole? Csak nem szeretem szurkalgatni magam mint minden mas normalis ember sem. Ja hogy te a Satanizmust most a szurkalashoz hasonlitottadxd ertelekek te is sokat tudsz rola latom. Amugy meg ne zavarjon hogy mar vagy egy honapja tul vagyok a dolgon. Normalid hangnemben irjal, mert kozlom, hogy most tudom hogy azt hiszed,hogy te milyen okos vagy, pedig az ilyen lenezo emberek mint te, a legalja.
2017. nov. 1. 06:52
 22/31 A kérdező kommentje:
*normalis
2017. nov. 1. 06:52
 23/31 anonim ***** válasza:
10%
én legalább nem egy ikszdéző iskolás vagyok, aki azthiszi ő a sátán fia, te kölök :)
2017. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
63%
Sejtettem, hogy sok kretén lesz. De nem hittem, hogy ennyi!!!
2017. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Ja bocs te azthiszed hogy "Krisztus" fiai vagyunk nem? Ja hát mert az külömb. Ó, hogy mennyi "xd"-ző felnőtt ember létezik:) te csak ne szóld le más hitét mert rohadtul nem vagy külömb, sőt, ha itt hisztizel még egy "kisiskolás" agyi szintjét sem fogod elérni:) Árnyfarkas azt énis gondoltam:D áh hát azért az ilyen ezoterikus kategoriába szeretnek beletrollkodni, mert a reinkarnáció az már csak mese lehet, mert nincs benne a Bibliában tudod:DD
2017. nov. 2. 18:24
 26/31 anonim ***** válasza:
8%
Szanalmas, hogy az ilyen emberek miatt nezik le az igazi satanistakat. Nem vagy te satanista, csak egy unatkozo kolyok, aki nem tud mit kezdeni magaval, es ezzel probal felvagni a tobbiek elott.
2017. nov. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ahol Sátánistákról van szó, ott sajnos megjelennek a kőkeresztény birkák tömegével, csak nem tudom, minek. Menjenek az istenük lábát nyalogatni
2017. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Utolsoelotti: hat te aztan mar csak tudod:D gondolom akkor te a LaVey feleben hiszel, ami ne zavarjon hogy nem satanizmus hanem az egesz egy ateista vallas csak a satan torvenyein alapul.

Amugymeg a tinedzsereknel az "ordogimadat" a "meno" ami szinten nem satanizmus es nem kotheto hozzam se szoval te csak itt ne altalanosits.

Utolso: de minden mas vallassal is ezt csinaljak es mar nagyon unom, hogyha egy Keresztenynek felhozok egy ilyen temat akkor mar azzal kezdi, hogy a Kersztenyseg az igaz vallas, a masikat meg fikazza. Foleg azokat utalom akik meg eroltetik is. Ugyanugy a reinkarnaciot se fogadjak el...

2017. nov. 3. 12:36
 29/31 anonim ***** válasza:

Kérdező

Én S.S. vagyok, ne fáradozz azon, hogy egy szerencsétlen kereszténnyel vitába szállsz, és szeretnélek megkérni arra, hogy Sátán nevét írd nagybetűvel, ne a keresztényeket.

2017. nov. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
:)
2017. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!