Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A sátánista beavatási szertart...

A sátánista beavatási szertartáshoz muszáj pont a bal kezeden lévő mutatóujjat megszúrni?

Figyelt kérdés
Nem lehet máshol? Mert ugye vérrel kell aláírni az ima alatt.

2017. okt. 21. 19:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
47%
Itt is egy jó példa a gyökér kereszténységre
2017. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
19%
Hiába hisztizel kérdező, akkor is csak ostoba mese marad az egész. A valóság már csak ilyen, nem zavarja hogy ki hisz benne.
2017. okt. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
30%

Üdv!

Ha a Spirituális Sátánizmus, vagy hasonló hibrid vallás (nem tudom van-e már másik) követője vagy, akkor igen, feltétlenül. Ez náluk egyfajta formalitás, amiben a bal kezed jelzi elkötelezetséged a "bal kéz útján", a mutató ujj pedig (részükről az ok tisztázatlan számomra) analogikusan gondolkodva a Jupiter bolygóval áll összeköttetésben, ami jelen esetben a tudást, bölcsességet, és hatalmat adó istenséget jelöli, aki ugye a "bal oldalon" Sátánnak felel meg. A Vér számukra pedig elengedhetetlen áladozat, lévén hogy a vér tartalmazza a legtöbb emberi energiát, ezáltal lényünk eszenciáját, amit ugye itt szentesítésként alkalmaznak az imához (a vérmágiára nem térnék ki).

Egyszóval igen, a megfelelő formalitás ez, és elengedhetetlen azoknak akik ebben a vallásban kívánnak mozogni.


Saját kiegészítés, hogy én jó pár éve túl vagyok rajta, és semmit nem tett hozzá az életemhez. Sem pozitívat, sem negatívat. Elkötelezettségem sem erősödött, és nem is gyengült (csak idővel) de minden rajtam múlott. Innen tudom, hogy csak formalitás, és szükségessége elenyészö.

Tiszteletem!

2017. okt. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
De a spiritualis satanizmus az igen is satanizmus.. A LaVey es tarsai viszont nem az... Az csak egy ateizmus... Es igen a spiritualis satanizmust kovetem, mar megcsinaltam a beavatasi szertartast is, de az lenne a kerdesem, hogy baj e, ha a gyertya a papirgyujtas utan egybol kialudt?
2017. okt. 23. 10:40
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Én egy szóval sem vontam kétségbe, hogy a Spirituális Sátánizmus, sátánizmus lenne-e. Sőt tudom, hisz legtöbb eszménye, és a stílusa is arra mutat.

Nem baj, ha a gyertya kialszik. Tekintve, hogy a szertartást a papírra vetett ima elégetése zárja, az után hogy a papír meggyulladt, már mindegy mi történik. Nem befolyásolja a szertartást.

2017. okt. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2017. okt. 24. 17:33
 17/31 anonim ***** válasza:
26%
Én a valagam szúrtam meg , azt is véletlen mert beleültem egy kaktuszba . A Sátán erre könnyes szemmel szorította meg kezem és ezt mondta " Íly önfeláldozást nevem dicsőségére még nem sasoltam " . Majd megadta új nevem ami Darth Sociopath ., kezembe nyomott egy pirosra festett seprűnyelet s azóta a pokol légióival boldogítom eme nemes világot s terjesztem a Sátán igéjét . Ami nem más mint hogy 1 Isten van kinek neve Maradona valamint hogy a tablettás bor a legfinomabb .
2017. okt. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Eleg jo a fantaziadxd
2017. okt. 24. 21:47
 19/31 anonim ***** válasza:
Igyekszem :D Ez is benne van a szerződésben :D
2017. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
23%
ha ilyen punci vagy hogy még egy kis tűszúrástól is fosol, milyen sátánista leszel te kisgyerek?
2017. okt. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!