Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Debrecenben van okkultbolt?

Misshutcherson kérdése:

Debrecenben van okkultbolt?

Figyelt kérdés
Olyan debreceni boltokat keresnek, ahol tudnek oltarlepedot venni, es kulonbozo kovek, gyertyak es egyeb magick vegzesehez szukseges dolgok megtalalhatoak. Egyatalan van debrecenben olyan, aki Wicca/ foglalkozik boszorkanysaggal? Koszi a valaszokat!

2017. okt. 23. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Amíg a mágiát magicnak írod, inkább ne kontárkodj...
2017. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Kedves első, nézz utána a dolgoknak, és utána nevezz bárkit kontárnak:)

[link]

2017. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Elsőnek ment a piros, az okkultizmus ezen vállfajait valóban magick nèven is emlegetik (régebben olvastam egy ezt taglaló könyvet, sajnos már nem tudok idézni belőle, de ha valaki nagyon szőrszálhasogató akar lenni, megkeresem).


A kérdésre:

Nem tudom, hogy ezeket lehet-e ott kapni, de a Fazekas gimitől a kis utcán a Főtér felé sétálva ha mész teljesen végig, amikor eléred a sétálóutca részt, jobb oldalon lesz egy kis boltocska, ott lehet szobrokat, füstölőket és álomfogókat is venni - én ezekért mentem, így csak erről tudok, ott esetleg megnézheted. Remélem mèg ott van, 3 ève ott volt...

2017. okt. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsonak ment a zold kez :) megnezem megvan-e meg, es koszi! az elsonek meg inkabb semmit nem mondok. ne okoskodj olyan temaban amiben nem vagy tajekozott.
2017. okt. 24. 23:49
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Széchenyi utcán van egy ilyen kristályos bolt, ott vannak kövek, ingák, gyertyák, füstölők, ilyesmik, az oltárlepedőről fogalmam sincs, azt lehet hogy jobb ha varrod/varratod.
2017. okt. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
100%
Ja meg a Bajcsy-Zsilinszkyn van valami ezo/feng-shui/nemtudom bolt, ahol kivételesen sok gyertya van jó áron, én fekete gyertyáért jártam ott még éve, hátha megvan még.
2017. okt. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!