Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Küldenétek olyan weboldalakat...

Azrael666 kérdése:

Küldenétek olyan weboldalakat amik leírja jól a spirituális sátánizmust?

Figyelt kérdés
Sok weboldalt olvastam és nem tudom mi az igaz és mi nem.

2018. jan. 2. 01:28
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
2018. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a célod?
2018. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Én válaszolhatok neked :D Semmi sem igaz, mivel sátán nem létezik :D
2018. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Privátban tudok segíteni, ha kérdéseid vannak.


Üdv,

egy Spirituális Sátánista

2018. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4 es. Kérdezhetek tőled?

Előre szólok én agnoszticista vagyok , de érdekel a véleményed.

Jómagam tanulmányoztam a bibliát és rá kellett jönnöm, ha ez az egész valóságos, akkor bizony itt a sátán a jófej, mert ő nem akart mást mint felszabadítani a szolgaságból az angyalokat és szabad akaratot adni az embereknek. Azt akarhatta , hogy az emberek és angyalok egyaránt élvezzék az életet. De bibliából az is kiderül, ha igaz persze, hogy az Isten akár csak Belzebubot, titeket , a követőit is a pokolba fogja taszítani, a végső megitéléskor ugye? Feltételezem, hgy amikor valaki valóban satánista, akkor itt nem a sátán imádatáról van szó, hanem egyet értetek azzal, amit ő tett, mint valami féle felkelő, az elnyomó uralkodása ellen. Jól gondolom? Tehát, te mint sátánista, nem valami gonosz szerzet vagy, aki roszat akar mindenkinek, hanem éppen ellenkezőleg, az mellett állsz, hogy az emberek élvezzék az életet, igyunk együnk amit akarunk szexeljünk annyi nővel ahánnyal csak lehet, és mutassunk be, a szolgasorba taszító és a szabad akarattól megfosztó fehérszakállas öregapónak. No de ha a vége ugy is az lessz amit a kaporszakáll mond, akkor nem tökre felesleges kapálózni???? Há meg fogják sütni a seg#eteket!!!! Vagy te ehhez hogy állsz?

2018. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 4 es, elgondolkodott
2018. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös :D A 4-es Spirituális Sátánista. Azaz nem hisz istenbe meg semmiben ami a bibliában le van írva :3
2018. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de a sátánizmus eleve feltételezi, hogy hisz istenben, hisz a kettő összefügg :D
2018. febr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mert mondhatnám Sátán helyett hogy Enki :D A Spirituális Sátánizmus a Sumér mitológián alapszik. És a Biblia csak lejáratja Sátán meg megfélemlíti az embereket akik beveszik a sok hazugságot.
2018. febr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!