Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Próbáltatok már Szellemet,...

Próbáltatok már Szellemet, Démont idézni? Sikerült?

Figyelt kérdés

2018. márc. 1. 21:17
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

Ahha. Kb 4.-be osztalyosan. Az egész osztállyal. 18-an egyszerre egy körben ülve, az elhunyt cukorbeteg osztalyfőnökünket.

Tudod mi történt??

Mindenki igazgatói figyelmeztetőt kapott.


Akkor jó buli volt, gyerek fejjel.

2018. márc. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 VPeter90 ***** válasza:
1 őrszellem, 4 paktum és 1 halom "ismerős" ennyit tudok felmutatni. Viszont 2 tipp, ne idézz, inkább menny el hozzájuk (az jobb buli és nem vaktába idézgetsz) ha már "ismered" célzottan kiválasztod és ráengedsz 1 hívást. Így biztos lehetsz a sikerben. 1 Jótanács: hagyd a succcubusokat mert ha nem járnak sikerrel a lelked elszívásában (mert ha ügyes vagy van ilyen) akkor úgy rádszállnak hogy minden éjszaka "elvisznek" magukhoz és 1 normálisat nem tudsz majd aludni. Persze ha ez a célod az is érthető :D
2018. márc. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Igen. Durva élmény volt. Soha többet....
2018. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Bár én nem idéztem még se szellemet, sem pedig démont, apám már igen (szellemet). Ha jól emlékszem azt mesélte, hogy a karonaságon a haverjaival (vagy nem is tudom hogy nevezzem őket) leültem egy (asszem kerek) asztal egyik oldalára és ugyebár megidézték a szellemet, és semmi ,,rossz" nem történt. Az asztal másik oldala felemelkedett (ahol nem ült senki) es azt csinálták, hogy az asztal lába alá egy cigicsikket tettek és mondták (v. mondta valaki) a szelkemnek, hogy engedje le addig az asztalt, hogy pont ne nyomja össze a cigit, és az megcsinálta. Aztán csináltak még olyan, hogy apám az idézés előtt kitett pár követ valamelyik ablakba (csak ő tudta, hogy mennyit) és mondták a szellemnek, hogy kopogjon annyit, ahány kő van kint a párkányon. És lekopogta. Aztán a szellemidézés után pont apám volt a...nem jut eszembe... ,,őr" vagy mi a szösz, és elég érdekes dolog történt. Aznap egy csendes este volt, bár ezután mégis fújt a szél. Ez még nem fura. A fura az, hogy CSAK ott, ahol ő volt! Érdekes lehetett, az biztos...
2018. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
igen,abc-s en ideztuk,es a nagypapám jött,rengeteg mindent mondott,,mikor kérdeztuk ,volt hogy nem is arra válaszolt,hanem csak nekem irt,összefüggö mondatokat,,sirtam..mert a papam nagyon szeretett..semmi felelmetes nem volt benne.
2018. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen megidéztük Soros Györgyöt, hogy döntse meg Orbàn kormànyát.
2019. nov. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!