Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ti ismertek olyan embereket...

Ti ismertek olyan embereket akiknek közük van a feketemágiához?

Figyelt kérdés
Én ismertem egy főiskolai tanárnőt, akiről szóltak ilyen legendák, pletykák. Az irodájában gyakran lehetett tömjén szagot érezni, amit szoktak használni a mágiához, és egyéb furcsaságok is voltak. Ti ismertek hasonló eseteket?

2018. ápr. 7. 03:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem, én nem ismerkedek szélhámosokkal. Elég szomorú, hogy valaki főiskolai tanár létére hisz az ilyen baromságokban. Gondolom, bölcsészkaron tanított.
2018. ápr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tömjént katolikus templomokban is használnak. Házszentelésnél is.
2018. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 OccultGirl válasza:
100%
A tömjént tisztításra is használják (ún. rossz energiák elűzésére), nem feltétlenül kapcsolódik a fekete mágiához :D
2018. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A tömjén aligha összeegyeztethető a fekete mágiával... Lehet szimplán felszenteltette egy pappal az irodáját, vagy épp a "démonok ellen védekezik" így...
2018. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
47%
Harry Potter
2018. ápr. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

De még csak odáig sem kell elmennünk, hogy felszentelték az irodáját, hiszen a tömjént hétköznapi illatosítóként isárulják, illetve parfüm alapanyag is.


Tömjén illat nem feltétlenül jelent a világon bármit is, a pletykák meg aztán végképp nem.

2018. ápr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha legendákra, pletykákra adsz, sivár életed lehet.

.

Olyan főiskolai tanárnő ismerősöm viszont volt, aki gyerekkorában hitt Mikulásban, Hófehérkében, sőt, hitte, hogy ő hercegnő.

Ez viszont konkrét, nem pletyka.

2018. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%

testvérem folyamatosan varázsol, csak nincs tudatában.


Annyit szívott, hogy nagyon felgerjedtek a gondolatai, és számtalan alkalom volt hogy erős megyőződéssel állít dolgokat, és egyszerűen bekövetkeznek. Már rám is mondott varázslatokat pl hogy nem fogok tudni járni, és rá néhány perccel leestem a lépcsőn. Ott sem voltam amikor kimondta ezt a varázslatot, csak később tudtam meg mástól. Ezután néhány perccel ismét bekövetkezett egy másik varázslata, de szándékosan nem részletezem.


Sokat meditálok és mély megértéseim vannak az okkultról és a varázslásról. Egyébként nem összekeverendő a kettő. Az okkult az egy tágabb fogalom, amibe bele tartoznak az energiák (lélek) is, a varázslásnak pedig kizárólag szellemi vonatkozásai vannak.


Egyszóval, elég pontos képem van arról, hogy hogyan kell varázsolni és hogyan lehet felgerjeszteni a varázslataid. Tudattágító illetve módosító szerek hozzák a leggyorsabb eredményeket.

Lényegében összefüggéseket látsz meg (vagy azt hiszed, hogy összefüggnek) és ezt a hitet felhasználva a szavaidnak szó szerint ereje van. (mert meggyőződésből mondod őket)


Mondanom sem kell, hogy nem ajánlom senkinek a varázslást. Személyiség torzuláshoz vezetnek, illetve egy idő után tönkreteszik az egész életedet, ha komolyan űzöd. Az elméd szolgájává válsz és hangokat kezdesz el hallani stb.

Persze az egész csak a fejedben van, és minden ilyesmitől meg tudsz szabadulni meditálással és/vagy Jézus Kriszussal.

2018. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 VPeter90 ***** válasza:
83%

Ha a végét nem írtad volna oda, egész jó komment lehetett volna (utolsóhoz szólok). Azért jól jött ki, hogy te magad csinálod de másnak nem ajánlod :)

Persze hogy hangokat kezdesz el hallani, és az még nem is a legvégsőbb forma. Én pl a kiterjesztett valóság látásánál tartok és még ez sem a végleges forma.

A személyiségtorzulást inkább személyiség változásnak mondanám mivel ebből a változásból nekem edig nem származott hátrányom (azt leszámítva hogy 1 ember sem képes megérteni engem vagy huzamosabb ideig a közelemben maradni (ez viszont inkább az aurám műve)).

Utazásaim alatt találkoztam olyanokkal akik vissza akartak minősülni az emberi létbe. (megszabadulni a hangoktól/képektől amiket hallottak/láttak. Meg is szabadítottam őket, aztán rá pár hónapra kerestek meg hogy adjam vissza mert eddig legalább tudták mivel vannak körülvéve, utána meg vaknak érezték magukat. Ezért mondom én hogy a tudatlanság boldogság. Mert ha egyszer belefolysz és hajt a tudásvágy. Elég csak a "felszín" alá kicsivel menned és máris túlléped az emberi felfogóképesség határait és változnod kell vagy megragadsz 1 szinten. Több mint 12 éve már hogy először kapcsolatba kerültem a mágiával és 1-etlen percet sem bántam meg. Ha vissza lehetne csinálni, akkoris ugyanígy csinálnám. Ez része a lénynek amivé váltam, függetlenül attól hogy még én sem tudom mi az, de 1 biztos. Az átalakulás még messze nem teljes de a lélektestemet már így is 100%-ban irányítom, emlékszek minden tettemre a túloldalról (mivel utazó vagyok erre szükségem is van) és a mágiának hála visszaszereztem a fontosabb emlékeimet az előző életeimből és szerencsére kikerültem a lélekciklusból is.

Igaz ami igaz, tényleg ára van a mágiának, változol tőle és ha belefolysz, többé nem leszel embernek mondható. 1 csomó emberi kérdésre választ kapsz amik miatt értelmetlennek érzed az életet. Viszont kapsz 1 csomó új kérdést amikre válazokat kereshetsz. Viszont itt már a cosmos a helyszín, nem egy egyszerű kis bolygó és emberek helyett más lényekkel vagy körülvéve. Más kultúrákat, civilizációkat ismerhetsz meg. Szóval ki-ki akarja. Döntse el maga hogy megéri-e.

2018. ápr. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

utolsó:


Attól hogy van megértésem, még nem csinálom.

Mi a gond azzal amit a végén írtam?

2018. ápr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!