Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért ítélik el a szerelmi...

Miért ítélik el a szerelmi kötést?

Figyelt kérdés
Mármint ha van 2 ember és boldogtalanok, az egyik úgy dönt, hogy tetet magukra szerelmi kötést, és azzal mind kettő boldog lesz, az fehér vagy fekete mágia? Az jó vagy rossz? Hiszen boldogok.
2010. jún. 13. 17:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
tökmindegy, nem használ.
2010. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
Nem létezik fehér mágia, mindkettő az ürdüngtőltől származik...
2010. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

akaratodat a másikra kényszeríted. Aljas, gerinctelen, undorító, és gusztustalan dolog! Mint a zsarolás.


én pl arra kényszerítenélek, hogy lakj a híd alatt, és legyél boldog. Szerinted jólesne neked ha be is válna?

2010. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem semmi elítélendő nincs benne,mert mindkét fél boldog lesz tőle.(Mármint hogyha tényleg működik).Valamilyen szinten tényleg önző dolog,naés?Mi azzal a baj?Minden ember önző.
2010. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
:) Én nem csinálok ilyet, nem vagyok boszorkány :D És van 4 éve párom. Csak olvasgattam itt és nagyon idegesít, hogy ha boldogságot hoz (ha működik) akkor az mér baj?
2010. jún. 13. 17:53
 6/21 anonim ***** válasza:

azért baj mert te csak a mostani kis hasadra gondolsz, cseppet sem érdekel mennyi reinkarnáció után is fennál ez a naiv módon megköttetett béklyó. Dehát te akartad...


ha mindketten azonos nemben születtek újjá, vagy hatalmas értelmi-esztétikai különbséggel, és fennál még a szerelmi kötés, az már gáz...

2010. jún. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mert csak mese,hogy boldogságot hoz. Ha egy kapcsolat jól működik,akkor nincs szükség ilyen kötésre,ha viszont baj van vele,azon semmilyen kötés nem segít.
2010. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

Azért nem jó a szerelmi kötés, mert ha hiszünk benne, hogy az életünkben semmi se történik véletlenül, akkor az se véletlen, ha a másik nem akar önmagától beléd habarodni. Na de mondok mást is!

Ha őszinte akarsz lenni magadhoz, belátod, hogy sokszor érezted, hogy ha bizonyos dolog megtörténne vagy valamit megkapnál, de jó lenne neked, aztán mikor bekövetkezett rájöttél, hogy mégse az kell mégse az a jó. Ez azért van, mert az ember igazán sose tudja mi a jó neki. Sokszor van, hogy azt hiszed, valami rosszul alakult, majd idővel visszanézve rájössz, hogy ez volt a jó!

Semmit se kell akarni, mert nem vagyunk olyan okosak, mint hisszük!

Szerintem!

2010. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem a szerelmi kötést ítélem el, hanem mindenkit, aki hisz ilyen marhaságokban.
2010. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én nem állok egyik oldalon sem. Csak megkérdeztem :)
2010. jún. 13. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!