Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Melyik Necronomicon-t érdemes...

Melyik Necronomicon-t érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Itthon is megjelent több kiadása és mivel elég nagy

Lovecraft fan vagyok, ez nem hiányozhat a gyűjteményből csak nem tudom melyiket lenne érdemesebb megvenni.


Ezt: [link]


Ezt: [link]


Vagy ezt: [link]



2018. máj. 17. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem.
2018. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
44%
Nekem egy negyedikféle kiadás van :D szerintem tökmindegy mert tartalmilag mind ugyanaz, válaszd azt, aminek a legjobban tetszik a borítója.
2018. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Ez sátánista könyv?
2018. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A másodiknak nagyon szépen köszönöm a gyors választ. :D

a harmadiknak pedig a kérdésére a válasz: Nem

2018. máj. 17. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Ha valaki varázskönyvnek venné, ne vegye.

Jobb nélküle élni mint általa megbolondulni.

saját tapasztalat.


irodalomként egy asszirológus tudna mit kezdeni vele.

2018. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fakkensajsze ***** válasza:
40%
az 5.nek . hát igen akit nincs ki megvédjen a negatív entitásoktól megtörténhet. de h ne offoljak az attól függ mi a célod ha csak gyűjtöd szerintem tök m1 ha olvasni is akarod akkor egyértelműen egyiket sem mert mind hamis tanításokat mutat,a valóságot erősen elferdítették a keresztények ebben a támában.
2018. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: Hozd el az eredetit. Utána add kölcsön ha lehet :) Vatikán zárolt részben állitólag még teljes is van. Amúgy van részlet a Angliai British Múzeumban, meg egy-egy oldal szétszórva itt-ott.


A negyediknek: In general persze. Első mindenképp az őrző megidézése legyen. Utána sem árt ha van valaki aki vigyáz rád. Védő kör nélkül nem állunk neki és amúgy is, ha jól akarod csinálni forditsd le, hogy mit mondasz. Nem árt ha érted is mit csinálsz.

2018. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!