Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Annabella jósnőnél csináltatta...

Annabella jósnőnél csináltattatok már szerelmi kötést hatott?

Figyelt kérdés
2018. máj. 19. 20:27
1 2
 11/11 anonim válasza:
Látom a kérdés már régi, de leírom a tapasztalataim. Nem igazán hiszek ilyesmikben, de jelenleg nagyon el vagyok keseredve és hát mint utolsó remény úgy voltam vele megpróbálom. Írtam is a hölgynek és amit válaszolt nyilván melengette a lelkem, hogy szívem választottja mellém való és menthető még az egész és egymásnak vagyunk teremtve és csak egymás mellett lehetünk boldogok mással nem. De úgy voltam vele ez pont az amit hallani/olvasni akar az ember ilyen helyzetben, szóval másik címekről küldtem egy kitalált történetet kitalált random szereplőkkel és ugyanaz a válasz érkezett rájuk. Ezzel egy időben megkértem egy barátom, hogy ő is írjon egy üzenetet és róluk tudom, hogy a szakítás szélén állnak és már meg sem akarják menteni az egészet. Ő is kapott választ ugyanazzal a szöveggel. Szóval sajnos ha elromlott és a két ember nem tudja megjavítani akkor már nincs semmi sem. És elég hülyén is érzem magam hogy egy pillanatig is elhittem hogy ez megoldás lehet…Szóval igen, az ilyen emberek az elkeseredett bolondokból élnek, mint én magam is..csak hát nem árt körültekintőnek lenni mielőtt elutal az ember 50 000 forintot
2023. jan. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!