Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a spirituális beavatás...

Mi a spirituális beavatás hátránya?

Figyelt kérdés
Eddig ellene voltam a beavatásnak, saját erőből próbáltam elérni a célom, de kezdem úgy érezni, ezzel sokkal gyorsabban haladhatnék... Saját tapasztalat valakinek? Írhattok privátban is.
2018. jún. 18. 08:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez egy folyamat. Nincs igazi beavatás, csak a te megértésed növekedése.

Nincsen hátránya. Az abszolút javulásban nincs romlás.

Akkor lehet hátrány, ha a téged vezető, rosszul csinálja, és e vakvágányokat, amiket nyújt, felveszed, és annyira rossz, hogy nagyon későn segít lejönni róluk.

Érdemes tanító stílussal rendelkező vezetőt keresni, mert náluk akkor is ritka ez, ha nagyon tanulatlanok még.

Be avatlak..., legyen tökéletesség, minden isten. Na..., ezt sajátítsd el, utána fejleszd, amíg legmagasabb önvalóddá nem leszel.. :)

2018. jún. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Fehér mágia nem kecsegtet beavatással.Csakis a feketemágia.Az igyekszik elhitetni veled azt hogy több vagy mint mások mert beavatást kaptál.Csakis önfejlesztessel jutsz előrébb. Nincs beavatás.Nincs kütyüre.Beavatós szimbólumok.Ezek mind tévinfók. Az olyan tudás amiért fizetni kell sose tiszta.Kerüld a gyorsan jövő tudással kecsegtető tanfolyamokat.A tiszta tudásnál nincsen gyorstalpalás.Megérés van. Ismerd meg a szent könyveket abban van a mágia alapjai.Ha elég érett vagy meg fogod látni benne az igazat.
2018. jún. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 r.sentinel ***** válasza:
Annyi a hatranya hogy nem erted legfenebb az osszefuggeseket a megtapasztalasokban (nem a beavatasban) es rajohetsz hogy nem minden az aminek a mindennapi eletben latszik, igy ha sok "hagyomanyos dologhoz ragaszkodsz" akkor elbizonytalanodsz es nem erted meg az osszefuggeseket. Naggyabol ennyi. Azert ohajtani beavatast hogy lathassal ha a harmadik szemre gondoltal akkor ez nem igy mukodik, merthogy ennek nincs egy stabil szabaly kialakitva. Van akinel beavaats utan sincs kulombseg, van akinel mar elotte elindul a folyamat mig masoknal ugyanugy marad minden, ertetlenul figyelve hogy mi zajlik korulotte, mikozben hitetlenkedve, mindent megkerdojelez, csak azert mert o nalla nem az tortenik mint masnal.
2018. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen, ez így tág fogalom és nem egyértelmű. De ezt a többiek már leírták.

Én hozzátennék egy hátrányt, ami velem megesett. Egy rezgés átadása után vagy és a szellemgyógyászat megmutatása után senki nem foglalkozott velem, magamtól kezdtem el látni aurát, nem is értettem semmit, végül kórházi munka kezdetével rögtön bekaptam egy megszállást. Túl korán és segítség nélkül nyílt ki a harmadik szemem. Ez piszkálta a Gonosz csőrét és egyben ki is használta a sebezhetőségemet. Tehát olyasvalakit kell ehhez találni, aki nem felejt el tovább is vinni az úton.

2018. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!