Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van olyan személy akinek...

Van olyan személy akinek tényleg működött a szerelmi kötés?

Figyelt kérdés
Olyan személy segítséget kérem, akinek tényleg működött a szerelmi kötés. Kérem, az írjon rám! Nagyon elvagyok keseredve, 7 hónapja szenvedek a volt párom után, és nem bírom már nélküle. Csalók kíméljenek, elég hamar kiszűröm őket! Csak valós történetekre vagyok kívancsi! Nem érdekel, hogy ki mit hisz..olyan ne is írjon ide, el se fogom olvasni! Köszönöm
2018. júl. 2. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Csak a filmekben illetve a könyvekben működik. Szabad akarat van. Ha nem szeret akkor bármit teszel nem is fog.
2018. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
nekem sajnos mukodott, ne probald ki
2018. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Miért akarod magadhoz kötni azt, aki után 7 hónapja szenvedsz, de te nem érdekled őt?

.

Két másik között megkeres majd, a "ha ló nincs..." jelige alapján.

2018. júl. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem, a szélhámosságok nem működnek.
2018. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Müködik. Én személyesen tapasztalatam meg. Én értek is hozzá ,és semmiség az egész .Most is van egy valaki akit kötök.ne add fel.Érdemes harcolni azért akit szeretünk .
2018. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen nekem tényleg müködött.

Én sem hittem eddig ilyesmiben de most a saját bőrömön tapasztalom,hogy igenis van és sikerült

Ha gondolod irj privátban

2018. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Én csináltattam, és bejött. De nem mindegy kihez mész ilyen kéréssel, mert sok a kókler, és többet árthat neked, mint gondolnád!!
2018. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!