Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés. Ismertek egy...

Szerelmi kötés. Ismertek egy megbízható mágust/boszit, aki nem ver át és működik a szerelmi kötése?

Figyelt kérdés

2018. júl. 4. 23:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kis kiegészítés: Kiokító, hitetlen kommenteket nem kérek.
2018. júl. 4. 23:03
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

Ismerek írj privátot.

Rajtam is ő segített 2 év szenvedés után...

2018. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

Én nem csináltatnék ilyet, és téged is lebeszélnélek róla, ha még van remény. Az ilyenek könnyen visszaütnek, és még jobban fog fájni.


Nekem is van gondom valakivel, de én nem kötést csinálnék, hanem a kommunikációs problémát oldanám, ha van ilyen, mert a vonzódás megvan alapból, a kommunikáció akadt meg.

2018. júl. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lux morulus ***** válasza:
25%

Gondolkozz már egy kicsit. Totál etikátlan, és kisstílű, amit csinálsz.


Inkább köpd le magad, mindenki jobban jár.

2018. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
A szabad akarat miatt nem letezik szerelmi kotes, bar sokan akarjak elhitetni hogy igen, de azok vagy a penzedet akarjak, vagy pletyka szinten fontoskodnak.
2018. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha a szabad akarat annyira erős, akkor politikából és marketingből nem lehetne megélni. :-)
2018. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 speed471 válasza:
25%
Igen tudok! Kiskovácsiba azonnal fogadnak, ha gondolod intézek ágyat. És ilyen emberek vannak szabadon....
2018. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 tmant válasza:
36%
Tudod van az a mondas,hogy aki menni akar aszt engedd el,igy helyet adsz az ujnak.Vagy ha elengeded es visszajon akkor szeret ha nem adj halat hogy elment...
2018. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Én egyszer találtam egy oldalt ahol csak azután kérte el a mágus a pénzt miután sikerült a mágia. Persze nem csináltattam meg de ha belegondolsz ez azért elég korrekt!
2018. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Én csináltattam, és bejött. De nem mindegy kihez mész ilyen kéréssel, mert sok a kókler, és többet árthat neked, mint gondolnád!!
2018. okt. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!