Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez egy átok? Hogyan szabadulja...

Ez egy átok? Hogyan szabaduljak meg tőle?

Figyelt kérdés
Nemrég a buszon rálépett egy vén cigányasszony a lábamra. Én mondtam neki, hogy ha mégegyszer megteszi, levágom a buszról. Ő elnézést kért és azt mondta, hogy ad nekem valamit. A zsebébe nyúlt, majd elővett egy marék port, és az arcomba fújta. Mormogott valamit, majd azt mondta, "tessék!" Ez mi lehetett?

2018. júl. 11. 22:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen valoszinu
2018. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Direkt lépett a lábadra. Az ilyenek szándékosan provokálják az embereket, hogy gyakorolhassák "tudományukat". Ismerem ezt a fajtát....


Nyilván nem volt mérgező a cucc mert ilyenkor ő is simán kap belőle...

2018. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 szenes43 ***** válasza:
(apa) neked egy füled van (halasz)? Nekem kettő, én hallok.
2018. júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Téged Támadás ért ,mindegy,hogy fegyverrel támadt ,esetleg késsel akkor is támadást kaptál, amit pedig nem tudtál kivédeni.

El nem hajoltál,amikor a porát rád fújta, így a támadást véghez vitte!


Legközelebb óvatos legyél!


Keresd meg a neten az ellenszert.

2018. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Annyi jutott eszembe még,hogy a szerben,ha nem volt semmi,akkor inkább hipnózist alkalmazott!


Talán ezen el tudsz indulni

2018. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azért lépett rád, hogy beleköss, átok ceremónia meg annyira meglepett téged, hogy közben kihúzta a táskádból a pénztárcádat...
2018. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A férje porai
2018. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!