Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy vehetem le házilag a...

Hogy vehetem le házilag a rontást?

Figyelt kérdés

Tönkrement az életem elég fiatalon, és szeretném helyretenni a dolgaimat. Nem szeretném részletezni, hogy mi történt, hogyan történt.

Leginkább privátban várnék segítséget, hátha találok itt olyan embert, aki ért az ilyen dolgokhoz.Azok az emberek, akik pedig nem tudnak normális válaszokat adni, lehetőleg ne kommenteljenek, mert nincs szükségem üres szavakra. Előre is köszönöm.



2018. máj. 1. 22:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Csinálj szenes vizet!
2018. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
2%
Draga gyermekem! Először is zárd el a gázt a lábos alatt, aztán tedd be a csap alá, eressz rá forró vizet, és tegyél hozzá egy kis mosogatószert! Ha hagyod kicsit ázni, sokkal könnyebb lesz levenni a rántást az aljáról. Nem kell túldramatizálni, ettől még az életed nem megy tönkre, csak alaposan ki kellene szellőztetni!
2018. máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak köszönöm, a másodiknak, meg kívánom, hogy sohase kerüljön olyan helyzetbe, amilyenben jelen állás szerint most én vagyok.
2018. máj. 1. 22:55
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező!


Ha hiszed, ha nem, nekem sem volt egyszerű életem, sőt! Külföldön élek, többször elvesztettem az állásom, a gyermekeim apja rájött, hogy inkább a férfiakhoz vonzódik, nekem meg nem volt hova mennem. A szüleim meghaltak, a testvérem bekattant egy vallástól, majd eltűnt. Egész életemben senkire se számíthattam, csak magamra. Ide külföldre sem segítséggel jöttem, hanem egyedül, egy db bőrönddel. De ettől még nem zakkantam meg, nem fogok füstölőket lóbálni, és habzó szájú, imákat kántáló agyhalottaktól várni a segítséget, hanem GONDOLKOZOM, aztán CSELEKSZEM!

Az anyám pont az ilyen idióták miatt halt meg - ahelyett, hogy orvoshoz ment volna, "levették róla a rontást" jó sok pénzért, meg feltöltötték energiával.

Idióták.

2018. máj. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Rendben. Gratulálok az akaraderődhöz. Viszont mint mondtam, ha átéltél volna olyan dolgokat, melyeket én az utóbbi időkben, nem így vélekednél... De teljesen mindegy. Feltettem egy kérdést, és direkt megjegyeztem, hogy pont az ilyen válaszoktól kíméljetek.
2018. máj. 2. 00:07
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Milyen rontásról beszélsz?

Tized akkorra problémáid nincsenek, mint nekem!

Érzem, hogy a világ legnagyobb problémái az enyémek.

2018. máj. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Krúdy Gyula ***** válasza:
91%

Eléggé komoly gondok vannak itt fejekben úgyhogy gondoltam már én is beleszólok. :D


Rontásban ha nem hiszel nem tud hatni ellened. Akaraterővel elérheted, hogy a nehézségeket kihívásnak tekintsd így gondolkodásmódbeli változás miatt kapásból nem képesek a rontások hatni rajtad. A "nem valós" dolgok nem képesek megmaradni olyan táptalajon ahol nem etetik őket. Hiszel benne = tud hatni rád = tudsz hatni ellene.


Ha már eljutottunk oda, hogy itt mindenki szerint a saját élete a legnehezebb :D :D :D. Ez egyedül arra jó, hogy önmagunkkal elhitetve összetörhessünk alatta mint egy ürügy, vagy, hogy az egónkat simogassuk. Egyik sem jó. Mindenki a saját eeeegyszerű kis életét éli. Mindenki más kihívásokkal: démonokkal, rontásokkal, adóellenőrökkel, bkk ellenőrökkel, anyóssal, vagy lejárt szavatosságú tejtermékkel. Túl vagy egy nehézségen = jön a kövi.


Ha szerinted rontás van rajtad tedd a következőt:

szellőztess ki

sós víz a ház 4 sarkába

égess tömjént

1 fehér gyertya középre

kertes ház esetében befőttesüvegbe tegyél rózsaszirmot, szögeket, pókhálót ha spirituálisan fejlettnek érzed magad pár csepp vért, és ásd el a kertben.


Dolgod végeztével próbáld elfogadni, hogy a rossz dolgok kimentek. Gondolatilag minél inkább ilyenekre hivatkozol ha az életben nehézségeid vannak annál inkább visszavonzod ezeket függetlenül, hogy léteznek-e, vagy sem.

2018. máj. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb módszer, ha nem engeded, hogy hasson rád, és átalakítod a gondolkodásodat ezekről a nehézségekről. Hidd el, nekem is voltak mélypontok az életemben, amikor úgy éreztem, hogy ilyenekkel támadtak be "jóakarók", aztán szép lassan valahogy másképp kezdtem ezekre gondolni, ahogy előttem már írták, kihívásként, leküzdendő akadályként, megoldandó feladatként, és szép lassan elkezdtek ezek megoldódni. Már csak a magánéletemben kell rendet tenni, hogy az emberi kapcsolataimat is jól tudjam működtetni és párkapcsolati téren is egyenesbe jöjjek. Ha valaki küldött is rám rontást, most sárgulna és zöldülne attól, hogy mennyi mindenből kimásztam, szóval tehet egy szívességet és szálljon minden vissza rá. :-)
2018. máj. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Házilag Bolus Adstringenssel lehet a gyomorrontást levenni
2018. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 VPeter90 ***** válasza:
83%

Krúdy Gyula válaszában van némi logika. Az első részt mintha a fejemből rántotta volna elő.


Bár nekem ez a "nem hiszel benne nem hat rád" dolog idegen. Annak idején volt dolgom rontásokkal (mind2 oldalon). Van 1 hugom, annak idején mikor a természetfeletti létezéséről vitáztunk, hozott 1 döntést. Megkért hogy 1 hétre átkozzam meg és ha nem hat rá, el kell ismernem hogy neki van igaza. (mivel ő nem hitt az ilyesmibe). Mivel saját testvérről volt szó, enyhe átkot kapott. Egész héten rossz jegyei lettek. A vita végül nem dőlt el mert inkább ráhagytam (és persze levettem az átkot). Akkor megfogadtam hogy soha nem átkozok meg senkit, viszont azért tanultam az átkokról 1et-s mást. Viszont azt tanácsolom neked, hogy gondold át a lehetőségeidet, te is képes vagy 1 átkot átfordítani (annyira csak nem lehetsz gyenge mint az 1ik ismerősöm, de ha annyira gyenge lennél nem irtál volna ide). Igazság szerint én azt mondom, ne buherálj átkokkal mert még súlyosabb lehet. (ezt bővebben kifejtettem a minap 1 másik kérdés alá válaszban). Ha nem piszkálod, 1 idő után magától elmúlik mert az átkozónak energiába kerül fenntartani a rontását. Csak várj türelmesen és nem lessz bajod. Írj inkább 1 ok/okozati listát hogy "szerinted" milyen döntés vezethetett ehez a végkifejletthez. Tudod a sors fura tud lenni (én már csak tudom, az ő játékát játszom). Lehet amit te most rontásnak érzel az valójában a "kissebbik rossz" ahoz képest mint ami történhetett volna ha a másik alternatíva érvényesül. Tudod irigyellek titeket, ismerni valaminek 1 nagyon elenyésző szegletét, nem lehet rossz. Igaz van hogy csak rossz dolgokat látsz, de van úgy hogy csak jókat. Ezzel szemben aki a teljes egésszét látja a dolgoknak annak nem változik a "látott képe". Amikor már nem az a kérdés hogy mit tartogat neked a sors. Hanem az hogy most vajon melyik alternatíva fog bekövetkezni. Sőt továbbmegyek. Amikor van 10 alternatívád, abből 4 rossz. Felkészülsz az összesre (mert előre látod ezeket). Aztán végül a jó fog bkövetkezni. Aztán ott az a sok energia amit belefektetsz a rosszakra való felkészülésbe, ahelyett hogy élveznéd az életet. Szóval hidd el. Bármi is történt veled szerintem jobban jártál mint az aki már a saját halálát is megnézte előre.

2018. máj. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!