Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Reikivel lehet segíteni egy...

Reikivel lehet segíteni egy alkoholistán?

Figyelt kérdés
2018. júl. 16. 08:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2018. júl. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Pedig ebben lenne minden reményem, hitem:-((
2018. júl. 16. 08:31
 3/29 A kérdező kommentje:
Úgy értem nem a magam részére, hanem egy családtagomnak szeretnék ezzel segíteni.
2018. júl. 16. 08:32
 4/29 anonim ***** válasza:
77%

Az igaz, hogy a reiki egyszerre hat testre, lélekre, szellemre.

A fizikai test nyűgét, baját, betegségét, a lélek = érzelmek, bántások, fájdalmak, emlékek, stb. oldását. És a szellemre, a gondolkodásra, az életszemléletre, a vélt vagy valós dolgok megfelelő látására, stb. stb.

De az alkohol, a dohány, a drog és hasonlók, az bizony a beteg érzelmi kötődése az adott dologhoz. Amíg ő maga el nem dönti, hogy tovább nincs szüksége rá, te nem tudsz mit tenni.

2018. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért próbálkozom, hátha mégis tudnék segíteni valamit....

2018. júl. 16. 13:14
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Az fontos hogy ne add fel! Nekem a nagybátyám volt alkoholfüggő de aztán kigyógyulni látszott, ám végül visszaesett.

Sajnos nem tudtam neki segíteni mert ő nem akarta,és meg is halt közvetve emiatt.

Remélem te több szerencsével jársz.

2018. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
a reiki csak akkor segithet, ha az alkoholista is belátja hogy le kell állnia, ha ő is meg akar gyógyulni
2018. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nekem már az is sokat segítene, ha kevesebbet inna, ha nem is tud róla teljesen lemondani.
2018. júl. 16. 13:54
 9/29 anonim ***** válasza:
kiről van szó? ha azt látnám rajta hogy nem érdekli, akkor én biztos hogy lszrnám, nem hogy még én próbáljak neki segíteni. neked is azt kéne. az egyetlen ami hatásos nekik az az hogy azt mondják hogy ok, mától nem iszok és onnantól nem isznak. de az akaratszegény szrokat hagyni kell a pcsába megölni magukat a bromságaikkal.
2018. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy valaki erősen alkoholista, vagy kevésbé! Vagy elmegy az elvonóra és tisztességgel, becsülettel végig csinálja, vagy hiába is erőlködsz.

Ha a szép szó nem segít, ha az nem hat rá, hogy a családjának, a gyermekeinek még sokáig szükségük van/lesz rá, és ne tegye magát idő előtt tönkre, akkor őszintén, engedném, hogy élje a saját életét.

- Ne vállalj felelősséget olyasmiért, ami a sorsod szerint nem a te dolgod.

- Másrészt, honnét tudod, hogy őneki mi van megírva!!! Megpróbálod, elmondod, megmutatod neki a gyógyulás felé vezető utat, de nem dönthetsz helyette, és nem avatkozhatsz bele az életébe.

2018. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!