Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Reikivel lehet segíteni egy...

Reikivel lehet segíteni egy alkoholistán?

Figyelt kérdés
2018. júl. 16. 08:19
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat!
2018. júl. 19. 16:26
 22/29 anonim válasza:
lehetett volna de a hátára és akkor nem lesz olyan súlyos állapotban.
2018. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

18 felett spuri el otthonról ha apu alkesz és nem látja be, hogy változtatni kell, és vinni anyut is ha még menthető. Valszeg anyád fenyíthetné be, hogy beadja a válópert ha nem rendezi sorait. Ez neki lenne a kötelessége a saját ls a te érdekedben is.

Ha anyád sem tud a sarkára állni, akkor menekülj onnan!

2018. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

A reiki javíthat a közérzetén, de az alkoholizmusát nem ez fogja meggyógyítani. Ha reiki-vel, agykontrollal segítesz rajta az jó, de nem ideális. Leginkább úgyis ő tud magán segíteni. Az segítene a legtöbbet neki ha a probléma lélektani gyökerét felderítené. Pl alkoholizmus egyik tipikus oka, hogy az embernek túl sok konfliktusa van és azt nem képes rendesen kezelni. Esetleg adhatsz neki erőszakmentes kommunikáció könyvet ajándékba szülinapjára, ha ezen nem sértődik meg. Illetve lehet pusztán a függőséget is okként kezelni és ő is tud magán segíteni agykontroll szokáskontroll technikájával.


Ha ezek most egyelőre csak a reiki jön be, akkor kezd el lelkesen azzal segíteni és menet közben (nem türelmetlenül, nem kapkodva, nem egyik napról a másikra akarva megoldani a problémát) tanulhatsz mellé más módszereket is amíg nem találsz egyre többet és egyre jobbat. :) Sok sikert! :)

2018. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 szenes43 ***** válasza:
100%

Az alkohol,cigi,esetleg kábszer idővel rátelepszik az agy jutalmazó pontjára. Lefedi azt és csak akkor bocsájt

ki egy jó érzést kiváltó vegyületet,ingert ha megkapja az illetékes ajzószert.Aki leszokik annak hiányérzete támad,céltalannak látja a napjait,semmi öröme... soroljam.Ezt én mind végigcsináltam. Az alkeszt régebben elhagytam a cigit kb. másfél éve. A személyiségbe beépül és marad egy űr,amit valamivel ki kell tölteni.

2018. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Stewie Griffin(real) ***** válasza:
Egy alkoholistát semmivel sem tudsz leszoktatni. Abba hagyatni lehet vele (általában hosszabb-rövidebb) egy időre és 1000-ből 980 ember ismét inni fog. Viszont nem ilyen marhaságokkal lehet abba hagyni. Fogd meg a kezét és rugdosd el az elvonóra.
2018. júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


szenes43 megkérdezhetem, hogy neked hogyan sikerült leszoknod?egyedül ment?

2018. júl. 28. 15:23
 28/29 szenes43 ***** válasza:

Sokan megkérdezték már ezt tőlem és mindig csak azt válaszolom:Kb. 40 valahány éves voltam és kemény alkoholista. Hétvégeken többe volt a piám mint a kis családnak a kaja.Szabad szombatos voltam s így én jártam vásárolni....Járt hol 100 hol 200 liter bor a terméstől függően mert TSZ-tag voltam,járműlakatos a melléküzemágban.

Lényeg hogy nagyon fájt a derekam,elmentem a reumatológiára,röntgen és 2 doboz Tetrán tabletta. Azt mondta a doki igyak rá sok kefirt és szedjem be a gyógyszert.Ott a 20 literes kanna vörösbor,üveg és a félig kiivott pohár az asztalon.....mi legyen? A tetránt szedtem be.Kívántam? Nagyon! Ennek kb. 30 éve. Semmivel nem vagyok sem több sem kevesebb.Az is én voltam meg a mostani is én vagyok.

2018. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó , hogy válaszoltál!

A kitartásoddal, és elhatározásoddal mindent megtettél magadért, és a családodért! Gratulálok hozzá!!

2018. aug. 1. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!