Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mágiát fejleszteni, tanulni...

Mágiát fejleszteni, tanulni hol lehet?

Figyelt kérdés

Régebb óta csinálok fura dolgokat.És ez egyértelműen mágia.Már rájöttem.Szeretném fejleszteni,jobban irányítani új dolgokat tanulni.

Sajnos ilyen tanfolyamokra személyes okok miatt nem tudok eljárni.

Van olyan oldal ahol tényleg az igazi mágiáról írnak?Sokat néztem de vagy abszolút kamu volt vagy teljesen nem olyan dolgokat írt le amiket én csinálok.Ha valaki szintén tanulni szeretne azzal,is szívesen dumálnék mert elmondhatnánk egymásnak a tapasztalatainkat.Olyanoktól várok választ akik hisznek benne.A trollokat meg leszarom, bár igazából örülnék nekik jót szoktam rajtuk röhögni😂



2018. júl. 22. 21:57
1 2
 11/12 anonim válasza:

Milyen dolgokat csinálsz?

Egyébként van egy könyv az a wicca-hoz kötődik, nem tudom hogy az jó lenne - e

2018. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Az igazi beavatás útja. "


Remek kis könyv és elég nehéz gyakorlatokat tartalmaz. Ha más ötleted nincs próbáld ki ezt.

2018. aug. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!