Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ismertek olyan spiritisztat...

Ismertek olyan spiritisztat aki tenyleg tud hatasos Szerelmi kotest vegezni? ( kerem csak olyanok irjanak, akik tudnak erdemben valaszolni

Figyelt kérdés
( nem szeretnem magamhoz lancolni a parom, de sajnos rajott a kapuzarasi panik. Tudom h szeret legnelul de mintha kixserelfek volna, sajnos van egy gyerek is a kepben. ) szeretnem ha van meg benne szerelem irantam, akkor talaljon visszahozzam, mert ahogy telnek a napok egyre rosszabb).
2018. aug. 21. 11:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Márpedig a hármasnak rohadtul igaza van, ez odafent az isteni áramlat szentsége által erőszakos személyiségi birtoklást jelent és kőkemény karma jár érte. Nem szabad így magunkhoz láncolni senkit és nem szabad ilyenekkel szórakozni! Egyéb gondot is okozhat, mert ilyen szórakozásra bekaphatnak démonokat. Nyugodtan, csak hajrá!
2018. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tisztázzuk hogy senkit nem vennék el a csaladjatol! Én úgy gondolom ha valaki nem szeret szerelmi kotessel nem lehet és nem is szeretném magamhoz lancolni. Szerintem csak akkor működik ha meg szeret . És ad talán egy segítséget... persze itt jön az hogy ha szeret akkor sincs rá szükség mert visszajön, csak hat nem mindegy hogy mikor jön .. Nem hinnem hogy valakit az akarata ellenére lehetne ilyennel befolyásolni. Es aki hülyeségnek tartja nem értem miért ír ide!
2018. szept. 15. 10:28
 13/13 anonim ***** válasza:
Aki tud, vagy tudna, az nem fog. Más magadon, másokon segíteni akár mágiával is, de befolyásolni mások szabad akaratát... Annak semmi értelme. A mágia nem fektétlen úgy működik, mint ahogyan azt sokan elképzelik, vagy ahogy a kóklerek hirdetik. A varázsigék, szertartások, istenek, istennők, démonok, novények, színek, illatok -és sorolhatnám a dolgokat, amelyek egy riruáléban, szertartás an szerepelnek, mind-mind csak eszközök, hogy megfelelő irányba tereljük azokat az energiákat, amelyek egy-egy esetben a céljainkak elérésére irányulnak. Azt, hogy mi ez az energia: univerzum ereje, az istenek ereje, az elemek ereje? Hívd ahogy akarod. Valaki Istennek hívja, valaki másnak, én csak energiának. :)
2018. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!