Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges olyan, hogy egy...

Lehetséges olyan, hogy egy lány és egy fiú természete megcserélődik? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátommal két éve járunk. Eleinte sokat akart találkozni én családi okok miatt nem tudtam, viszont egy év után meg ez teljesen megcserélődött pont ugyan úgy ahogyan az az elején volt csak fordítva! Lehetséges az, hogy valahogy megfordult ez a folyamat? Pls. a baromkodásokat hanyagoljátok!!!
2010. jún. 22. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Talán csak kezd ellaposodni a kapcsolatotok, amit te esetleg nem veszel észre. Szerintem ne arra törekedj, hogy minél többet legyetek együtt, hanem inkább arra figyelj, hogy az együtt töltött időt ne csak te, hanem ő is maximálisan élvezze. Így még visszahódíthatod.
2010. jún. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Transzszexualitás.-
2010. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vak vezet világtalant!
2010. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
"Transzszexualitás." tudod egyáltalán mit jelent? BAROM!!! Nem azt mondtam, hogy az öltözetünk cserélődött meg! Az első válaszolónak meg köszönöm!
2010. jún. 22. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod, érzed, hogy megcserélődött-e a természeted egy fiúéra?
2010. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem! Látom! Ez így van. Annak idjén ő volt ilyen most meg én vagyok ilyen!
2010. jún. 23. 08:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Megszállt az ördög.
2010. jún. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyél egy bauxit főzeléket attól majd megvilágosodsz!


Babi néni


76/L

2010. jún. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyelj csak!

Ha jobban belegondolsz, akkor a személyiséged az a gondolataid váltakozása, semmi több. Senkinek sem adott, folyamatosan változik. S ugye az amit megérzékelsz, befolyásolhatja azt, akár nagy mértékben is.

Szóval ilyen távlatokban simán lehetséges, hogy felveszed más viselkedés formáját. :)


ui.: De azért azt jó ha tudod, hogy te magad is képes vagy befolyásolni a személyiségedet, tudatosan. ;)


üdv

25/F

2010. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!