Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mágia használatával felrúgjuk...

Mágia használatával felrúgjuk a karmát?

Figyelt kérdés

Azzal, hogy mágiát használunk dolgok megoldására, megkerüljük a karmát?

Illetve aki eljutott már egy magasabb szintre, arra már nem érvényesek a karma törvényei?



2018. okt. 24. 16:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Miért gondolod, hogy azok, akik mélyen benne élnek a mágiában, nem tapasztaltak, tudnak? Megint a saját szemeddel méred fel a helyzetet (nyilván). Attól, hogy a te földhözragadt világod nem tapasztalt és látott mágiát bebizonyító dolgokat, honnan veszed, hogy más sem tapasztalt?

"a saját valóságom alapján hadd ne kelljen elfogadnom másvalaki saját elrugaszkodott valóságát." - én is ezen a véleményen vagyok. Ne jöjjön nekem senki azzal, hogy csak annyi létezik, amennyit az ő kicsi szemecskéivel érzékelni képes. Ezért is bosszantó, mikor egy mágia témakörben feltett kérdésre "csak a tudomány" féle válaszok is jönnek.

2018. okt. 27. 19:09
 12/13 anonim ***** válasza:
Elég sokat olvastam mágiáról (is), nem vagyok a témában járatlan. Próbáltam is hinni benne egy jó darabig - de nem működik. Minek higgyek másnak, mikor nálam nem működik?
2018. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ ugyebár ki hogyan értelmezi a karmát.


A karma ok-okozat, de messze túlmutat ezen a végletekig egyszerűsített megközelítésen.


És igen felrúgod vele; meg nem úszhatod de felborítod a lefolyását. Egész másként fog végbe menni mint eredetileg. Ha tudatosan irányítod akkor akár előnyösebb is lehet, de ha arra mágiázol hogy te legyél a császár akkor pofára is eshetsz vele

2018. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!