Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet Dobogókő a pilisbe a...

Lehet Dobogókő a pilisbe a Föld szívcsakrája?

Figyelt kérdés

Dobogókő pont olyan, mint egy szív. Véletlen lenne? [link] Sok spirituálisan fejlett ember érzi a Föld dobogását ott. Magyarország a Földnek pont a szívtájékán van. Mindezek véletlenek lennének?


Rengeteg gyógyulás, rákból, daganatből történik ott. Azok akik ott megfordulnak meditálnak meggyógyúlnak soan a betegségekből. Lehet hogy valóban a mi hegyünkben nyugszik a Föld szíve? [link]


2018. nov. 3. 15:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
27%
15: Ahhoz kéne gondolkozni hogy ne higgy mindenféle badarságban.
2020. aug. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Grimfox ***** válasza:
42%

A dalai lámát megkérdezték erről, és nem tudott mást csinálni, mint hogy kinevette a kérdést. A csakrák a gerincoszlop mentén, a test középvonalában helyezkednek el, mindegyik egy idegcsomóhoz, vagy fontos mirigyhez(vagy mindkettőhöz kapcsolódik. A földnek nincs ezek közül egyik sem.

Az más kérdés, hogy a földön mindenfelé vannak erős pontok, vagy egész területek(mint a Pilis), ahol gyógyulások történnek, vagy szellemi élményekben van része az oda látogatóknak. Ezeket a pontokat viszont tévedés csakráknak nevezni, mert sem az eredetük, sem a működésük, sem a céljuk nem az, mint a csakráknak.

2020. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
93%
Grimfox magyarázatával már inkább egyetértek. A mágneses erővonalak nem egyenletesek a Földön, ahogy a gravitáció sem homogén, egyes területeken eltérő erősségű.
2020. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
35%
Én az energiától estem meditatív állapitba ott. Elég jó cucc.
2020. okt. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
46%

Igen, meg a magyarok kiválasztottak, meg a magyar nyelv az alfa és omega, meg a...azistennekaphasza


szálljunk már le a földre pls

2020. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Orosháza az Élet Csakra központ.
2020. dec. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2021. febr. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
csak azért mert Csaba ennyire békés, emiatt én Békéscsabára voksolnék.
2021. febr. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
48%
Mikor kezdjük a békát főzni sárkány vérrel?
2021. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Hozz sárkányt!

Amúgy a kecskebéka comb egész finom.

2021. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!