Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tapasztalatok spirituális...

Tapasztalatok spirituális sátánizmusban, wiccában, mágiában?

Figyelt kérdés

Érdekelnének saját tapasztalatok ebben a témában, hogy ismerkedtetek meg vele, milyen érzelmek fűznek hozzá?

A spirituális sátánizmusban érdekelne Lucifer bukásának valódi háttértörténete, és Lucifer valódi természete. Nem érem be annyival hogy gondoszkodik, mert gonosz.

Mondhatnám, hogy keresem az "igazságot". Minden viszonylagos, a saját bőrömön tapasztalva valósággá válik. Kedvelem a tudományokat, főleg a pszichológiát. Érdekes az emberi elme, viselkedés és emberi reakciók. Ennek tanulok jelenleg.

Viszont, úgy érzem hogy még így is baromi távol állok ahhoz, hogy lássam a valóságot, az eredendő igazságot. A mágiára fogékony vagyok, egy látó és empata ismerősöm szerint. Először a spirituális sátánizmusban merültem el, de komolyabb dologba nem fogtam bele, csak egy szimpla meditációs gyakorlat volt. Este éreztem hogy valaki/valami odalép az ágyam mellé, letérdel pont oda ahol a fejem van és arccal felém ül. Aztán valamit a fülembe suttogott. A szavakat nem tudtam kivenni, csak annyi maradt meg hogy egy nem túl mély férfi hang volt. A történésekkor teljesen éber voltam, alvásparalízis vagy rémálom kilőve. Egyébként jelenlétet gyakran érzékelek, az volt az első alkalom hogy hozzám is szólt. Többnyire csak leülnek az ágyam szélére, majd vagy eltünnek, vagy én alszom el. Félni nem szoktam, mert kellemes meleget árasztanak magukból. Ha ez számít, több hozzátartozóm elhunyt, az ikertestvérem is.

Viszont...a fenti eset más volt. Nem éreztem se hideget, se meleget, csak a jelenlétet és a tömény energiát. Talán kicsit fenyegető is volt, bár inkább csak érdekeltem őt. Miután elmondta amit akart eltűnt, nekem még tágra nyíltak a szemeim, és a fülemre tettem a kezem. Még percekkel ezután is furcsa bizsergést éreztem.

Azóta nem próbálkoztam semmivel, ami kapcsolatos a Sátánizmussal. Nem félek, vagy egyéb. Kedves barátom óvva intett tőle, az ő tanácsa alapján döntöttem.

Főleg azok válaszát várom, akiknek saját tapasztalatai vannak a témában. Akár a démonokkal, akár mással kapcsolatban.



2018. nov. 12. 10:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 9-es! A helyedben meggondolnám hogy bármelyik vallást is le "marhaságozzam"!

Már nem ezért, vagy azért, de ezt az oldalt wicccák is látogatják. Ez épp olyan taplóág mintha a zsidókat szidnád.

A kérdésre visszatérve, a wicca egy eléggé szabad vallás, többistenhittel. Jómagam három éve tanulom.

A démonokkal kapcsolatban, én is óva intenélek. A démonok egy teljesen másik síkon léteznek, és amikor megidéznek egyet, az csaknem az esetek 95°%-ában a lény akarata ellenére történik, és nem kis fejlettségi szinten kell légy ahhoz, hogy kordában tudd tartani és irányítsd. Ugyan van amelyik csupán kér cserébe valamit a szolgálataiért, viszont ravaszak, és szinte bármit megtesznek azért, hogy bosszút álljanak amiért az akaratuk ellenére megidézted őket. Nem csináltam még ilyet, de nem is tervezem.

A mágiával kapcsolatban, az, hogy hogyan használod az energiád/csídet/mágikus erődet, az attól függ, mennyire vagy képes elnyelni, illetve leadni azt. (Biztos volt már olyan veled, hogy rósaszín-fehér foltokkal volt tele a tenyered, ezeket nevezzük csí foltoknak, ami annyit jelent hogy az energiádat sikeresen áramlásra bírtad)

Ezt nagyon sok féle dologra fel tudod használni, de ahhoz át kell alakítanod. Pl: fel akarsz tölteni egy papírfecnit, védelemmel. Rá rajzolod a védő rúnát, pl egy triquetrát, majd a kezedbe veszed, és a célra koncentrálva energiát vezetsz a papírba. Behunyod a szemed, és végig a rúna jelentésére koncentrálva töltöd fel, valamint azokat a biztosnág utáni vágyaidat erősíted fel. (máskülönben csak egy jelentéktelen fecni marad)

Nagyon figyelned kell hogy varázslás közben milyen érzelmek járnak át, különben nem úgy sikerül ahogy azt te szeretnéd.

Személy szerint, én szeretem ezt művelni. Önfegyelemre tanít, és elősegít az életben. AMENNYIBEN és kizárólag ha jól használod, mert a karma ilyenkor nagyon működik, és háromszor kapod vissza a rosszat amit másokkal művelsz.

2019. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

"A démonokkal kapcsolatban, én is óva intenélek. A démonok egy teljesen másik síkon léteznek, és amikor megidéznek egyet, az csaknem az esetek 95°%-ában a lény akarata ellenére történik, és nem kis fejlettségi szinten kell légy ahhoz, hogy kordában tudd tartani és irányítsd. Ugyan van amelyik csupán kér cserébe valamit a szolgálataiért, viszont ravaszak, és szinte bármit megtesznek azért, hogy bosszút álljanak amiért az akaratuk ellenére megidézted őket. Nem csináltam még ilyet, de nem is tervezem.".


Röhögnöm kell...úgy kezdi a monológot, mindha ismerné a démonokat, majd a végén odaírja, azt, amit ..


Wicca, mi? 17 évig foglalkoztam vele, mire ràébredtem, hogy szép ês szabad vallás persze, csak épp önös célzatokat szolgàl, ahol a Papod és a papnőd a kovened tàmogatàsàval ellened munkàlkodik, ahol nekik mindent szabad és még folytathatnàm.


A wiccàknak ha démont kellene idézniük, összeszarnà magát mindegyik, mert CSAK lexikàkil tudásuk van + hatalmas egojuk


Szóval, ennyit az összes wiccáról tömören, mert sajnos ez az igazság ( tapasztalat ), aki még nem hiszi, hàt ne higgye. Nekem nem fàj az, hogy ő mit vsinàl a sajàt êletével.


Jobban is teszed kedves válaszoló, ha megmaradt a wicca barátságos, rózsaszínű, unikornis világánàl, éled ki benne örömödet, az való neked.

2019. márc. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A WICCÁKNAK semmi köze a spirituális úthoz, ők csak bohócok, ennyi.

Nem mondom, hogy nincs tudásuk, de a valós spirituális tudásuk nulla, ellentétben a Spirituális Sátánistákkal, akik viszont NEM fedik fel magukat, okkal!

Rengeteg mindent tudunk


Hallgatni arany, tanuld meg te is, én màr megtanultam.

2019. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Siralmas hogy ilyen bunkó emberek vannak. Hogy gondoljátok hogy xy aki xz vallást követi olyan mint amilyennek beskatulyázzátok? Egyáltalán miért kell pampognotok, az, hogy valaki a vallása sötétebb részeit ismeri, nem jelenti hogy önző vagy rosszindulatú, de nyugodtan húzzátok másokra a vizes lepedőt okoskák mert attól BIZTOSAN többet fogtok érni!
2019. aug. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szóval te a megbélyegzésedet tartod "igazságnak"? Kistaps. Ennél undorítóbb dolgot nem is lehet találni itt nálad még a trollkodók is jobbak.
2019. aug. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Szóval te a megbélyegzésedet tartod "igazságnak"? Kistaps. Ennél undorítóbb dolgot nem is lehet találni itt nálad még a trollkodók is jobbak."


A véleményem, ami saját tapasztaláson nyugszik, az nem "megbélyegzés", hanem egy olyan élmény, ami sajnos vagy nem sajnos ( ezt döntse el mindenki maga ) MEGTÖRTÉNT.


Ennek az eseménynek köszönhetően mára már tudom, hisz felnyilt a szemem, hogy a WICCÁK mennyire is hatalom éhes, egoisták ( akik még az ugyanazon ösvényen jàró társukat is képesek elárulni csak azért, hogy figyelmet kapjon ).


Erről jut eszembe...hatalom éhség, no igen. Volt szerencsém egy Budapesti kövén tagjaként megtapasztalni, hogy ezeknek a "papoknak" és "Papnőknek" a lexikális tudásuk és a hitükön kívűl semmilyük sincs, maximum nagy képük a semmire, hatalmas egojuk és még nagyobb szájuk! DE HATALMUK SEMMI!


Mellesleg annyi lexikális tudást, amennyi egyes köven vezetőknek, esetleg a tradíciót kmgalapîtó Főpapnak vagy a Főpap nőnek van, bàrki, ISMÉTLEM bàrki magáénak tudhat rettenetsok kitartó munkával és kutatással, de ennyi.


Mert mit ér a tudàs hatalom nélkül, ha alkalmazni nem tudjàk azt, amiben hisznek? A valósàg sose szép, és màra megvettem őket azért, hogy nem csak engem próbálak így becsapni, kihasználni és megvetni, hanem hogy pontosan ugyan ezt, ugyan ezekkel a módszerekkel teszik màsokkal.


De ez màr nem az én problémám.

2019. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!