Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Próbálta már valaki Bujka...

Milibindi kérdése:

Próbálta már valaki Bujka Antal kívánság szelencéjét? Mik. A tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tervezem, hogy kipróbálom. A szék működik ez teljesen biztos! Magától mozog és ír is!

Szeretnèm kérni, hogy lègyszíves csak olyan írjon, aki tényleg kipróbálta már! Nem szeretnék negatív kommenteket látni,kivéve természetesen ha valóban kipróbáltad és nem jött be!



2017. febr. 13. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez már önmagában sántít. Ezt azèrt látom így, mert saját tapasztalataim szerint, van egy szint ahol már nincs szüksèg tárgyilagos ábrázolásra, hogy a hit ès akarat működjön. Ha nincs ellenállás (mint pl Jèzus aki azt hitte egy vègtelen erő fia) nem vagyok vallásos ez csak pèlda) akkor minden határozott ès akart gondolat megvalósul. Mèretètől függően, időarányosan. Te mit èrzenèl minden iránt ami csak van, ha tudnád, hogy te is olyan vagy? Befogadnád nem? Vagyis nem lenne ellenállás/energiatorlasz. Ez az állapot teszi lehetővè a határozott kívánság manifesztálódását. (Csodát) a kívánság áll határozottságból, elkèpzelt ès vágyott èlmènyből, ès erős akaratból. Nemtudom ez mennyire èrthető így, de egy tárgyias dolog ezen a tèren nem fogja senkinek teljesíteni egy kívánságát sem.
2017. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem igazán értem mit is takar az hogy Bujka Antal kívánság szelence.

Bujka Antalról hallottam már és arról is hogy háromlábú székkel idéz szellemet. Videókat is néztem a neten :) de most utána szerettem volna olvasni ennek a szelencének és nem találtam róla semmi infót. Mi ez? A szellem idézéssel köthető össze? Tényleg érdekel..

2017. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem :) Ennek semmi köze a szellemidézéhez. Ez egy spirituális energiával feltöltött dobozka, ami teljesíti a kívánságot. Ez valami fehér mágia gondolom. Én sem találtam róla semmit. Beírtam a googliba csak egy két képet róla a Facebookos oldalán , de véleményt semmit :( Állítólag sokan veszik. Csak érdekelne, ha valaki kipróbálta tényleg használ-e. Érdemes - e venni ilyet.
2017. márc. 5. 01:05
 4/9 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.


Értem. Köszönöm az infót :)

Ha a FB-s oldalán láttad ezt, próbáltál már neki privát üzenetet írni?

Ha nem, akkor kérdezd meg tőle, hogy egész pontosan, mit is jelent és, hogyan kell használni.


Őszintént szólva, ahogy írtad, hogy erről nincs több infó a neten ( amit én is láttam), és vélemény sem a facebookon. Nem lehet egy felkapott dolog.

2017. márc. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kb.ennyit mondott Bujka úr mikor voltunk nála idézésen még decemberben. Akkor épp nem volt neki. Akkor mondta, hogy sokan viszik majd lesz. Nem túl olcsó, ráadásul másra emlékszem én, mint a barátnőm, ha neki van igaza, akkor még tényleg elég drága. Ezt úgyis megkérdezzük, ha arra kerül sor , hogy tudunk menni.

Azt mondta Bujka úr, hogy energiákkal rásegít arra amit szeretnél.

Viszont fura , ahogy írod is , hogy még senki nem írt, hogy ő kipróbálta :(

Viszont a szék az mozog és ír! Az idézés működik nála az tuti!

2017. márc. 5. 17:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Értem! És el is hiszem hogy tud szellemet idézni és mozog a szék. Én úgy gondolom hogy ez a szelence ez már pénzlehúzás lehet a részéről. :/
2017. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a Bujka Antal se idén barnult, innentől meg a többi magától értetődik... :)
2017. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Most szánom csak rá magam, hogy visszajelzést írjak. SENKI ne próbálja ki! Ez egy valós negatív tapasztalat!!! Se az egyetemre nem vettek fel, még ida se ahiva kevésbé szerettem volna, nem hogy oda , amut kértem! Előbbiről csupán pár ponttal maradtam le! A pasihoz, akit írtam n3mhogy nem kerültem közelebb, inkább eltávolodtam tőle! És , hogy újra 58 kg legyek hát nem hogy nem fogytam, de majdnem 10 kg-mal több vagyok, mint tavaly 😢😭😭😭😭 Mint a vemhes viziló úgy nézek ki! Vagy még úgyabb! És sajnos az okát sem tudtam kideríteni hiába panaszkodtam a házi orvosnál rá! A TSH először 4,42 majd kontroll 2,17 , itt ennyiben maradt a vizsgálat én meg hízok tovább 😢😭

Ahogy mondják a remény hal meg utoljára, senki ne essen ebbe a hibába! Tanuljon mindenki a hibámból!

Ja és az asztal! Igen mozgott és írt. Csak hogy semmi nem jött be. Pl. a barátnőmnek határozottan nemet mondott az esküvőre, hát már azóta fél éve házasok!

2018. márc. 31. 18:29
 9/9 anonim válasza:

Szia!


Mik voltak azok amik nem jöttek be?

Pont gondolkodtam, hogy elmegyek hozzá.

2022. máj. 27. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!