Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet, hogy sámán vagyok?

Lehet, hogy sámán vagyok?

Figyelt kérdés
Ezt lehet sokan hülyeségnek tartják, meg biztos majd jönnek a troll válaszok, de olyanokat kérdezek, akiket szintén érdekel a téma és mozognak is benne. Hat ujjal születtem, de születésemkor elszorították. Az anyám mindig azzal viccelődött, hogy biztos táltos vagyok. De nagyon sokszor vannak megérzéseim, amiket lehet a véletlenre fogni, de utána mindig meglepődtem. Az egyik ilyen dolog volt, hogy járt egy nem túl ismert szám a fejemben, azt énekelgettem, és hirtelen az a zene jött a rádióban. Vagy hogy a barátnőm megkérdezte, hogy találjam ki, milyen sorozatot néz, és nem is mesélte előtte, egyszerűen csak rávágtam, ami eszembe jutott, és teljesen ledöbbent, hogy tényleg azt nézi. Ilyesmik történnek velem. Lehet ezek tényleg csak véletlenek, de elkezdett foglalkoztatni a téma.

2018. nov. 18. 16:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem hiszem el xD skacok ő lehet már szupermenő milliárdos lottónyertes csak itt szerénykedik.
2018. nov. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%

Hallgassámán!!:D:D

Bocs de ezt nem hagyhattam ki.

Na , egyébként a kérdésre visszatérve fogalman sincs, sámán vagy-e, de az is biztos hogy nem vagy valami hétköznapi ember :)

2018. nov. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%

"Ilyenek velem is történnek, nem vagy sámán"


vagy lehet te is sámán vagy

2018. nov. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%
A megérzések jelenthetik hogy a koronacsakrád és a homlokcsakrád erősebben működik mint másnak. A sámánságról pedig olvashatsz könyveket, vagy a gugli a barátod.
2018. nov. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is megérzem ha rossz dolog fog történni velem valahol,és mégis arra megyek,tanulhatnék már belőle!
2018. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ez egy nagyon nagy téma, és anyukádnak volt némi igaza. Igen, a magyar és a szibériai (mongol) samanizmus lényege az volt, hogy a születendő gyermek plusz csonttal születik. Foggal, hatodik ujjal... Ám sokszor a bábák ezt a csontot eltüntették, mert a sámán lét nem éppen volt áldás. Sőt... inkább amolyan büntetésnek számított, sokan megrettentek tőle. Mert a sámán egy magányos, kiközösített, család nélküli, meg nem értett alakja volt a társadalomnak, ettől függetlenül tisztelt és kissé félt alakja a társadalomnak.


Az, hogy te sámánnak születtél-e, azt nem tudni. Mindenesetre ha érdekel a téma, ajánlom Diószegi Vilmos könyvét elsősorban. Azóta már sok könyv megjelent, de hazánkban ő volt és a mai napig ő az alap.

2018. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Előző jó válaszoló.
2019. febr. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!