Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik megrontás szerintetek?

Létezik megrontás szerintetek?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy keresztelőn és a gyerek nagyon sírt, amíg meg nem keresztelték. utána nyugodt, csendes lett.

Egyik ismerősöm mondta, ahogy kijöttünk a templomból, hogy lehet meg volt rontva a gyerek (2 hónapos volt a baba egyébként). Hisztek az ilyenekben, és létezik ilyen?


2010. jún. 27. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
eh...-.-" átok létezik, de egy 2 hónapos babát senki sem átkoz/ront meg..az meg hogy egyik percről a másikra megnyugszik..vanilyen ugyanis még baba, a babák ezt csinálják...nem kell mindent a vallásra kenni...
2010. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem létezik. Bár tényleg hihetetlen, hogy valaki egy ilyen csöppséget átkozzon el, de az is lehet, hogy az anyukájára küldték a rontást, de a kisbaba kvázi gyógyító (kristálygyerek) és ő nyelte el ezeket a gonoszságokat. Szerintem van ilyen.
2010. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Persze, hogy létezik megrontás.A Btk.201. § (1)bekezdése szerint "egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

[link]


:)

2010. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 BlackSword ***** válasza:
72%

Jajj szüz anyám!!! És ez mégt az off... A másodikon röhögtem egy jót...

Mivel van egy öcsém, ma már jó nagy, de anno amikor kicsik a gyerekek, akkor még minden új dolog nagyobb változés nekik, mint nekünk felnőteknek... És mivel másként nem tud kommunikálni, ezért teszi... Később megszokja az új környezetet, és megnyugszik...

Nyugodj meg kedves kérdező, nincs itt semmilyen megszállás, se rontás, se átok...

2010. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

megrontás létezik, de a gyerek biztos nem volt megrontva.

Ha kizárjuk a nem mágikus jellegű magyarázatokat ( amik valószínűbb okok, biztonságban érzi magát, elfáradt,...) akkor azt tudom mondani, hogy az egyház igen erős tudatbefolyásoló varázslatokat használ, amik akár meg is nyugtathatták.

Vagy azzal, hogy megkereszteltétek, számára feldolgozni való gátakat aggattatok a nyakába, és ezek megértésén, kitapasztalásán dolgozott..

A rontások másként viselkednek :)

2010. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

vagy csak szereti a vizet, gondolom lelocsolták megkeresztelésnél:D..a kicsik ált imádják a vizet..szal nyugi..

az előzőnek meg igaza van

2010. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Kedves 4., röhöghetsz ahogy akarsz. Olvass utána a témának, kristálygyerekek igenis léteznek.
2010. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BlackSword ***** válasza:
51%
Persze, és a kristályapuci csinálja a kristályanyucinak kristály.... na de most ne mennünk bele a kristályok szaporodásába... Mellesleg köszönöm, hogy megengeded, hogy röhögjek rajtad... Bajok lennének, ha már ezt is megtiltanád... És ne is haragudj, de ilyen kristályok, meg mi a izé a másik nem létezik... Jobb ha felfogod, hogy nincs se külső, se túlvilági eszközökkel a fejlődés befolyásolva... Nincsenek ilyenek... A fejlődés és a haladás mindig a szükség által kerül elő, és folyamatait a szükség gyorsítja... Hidd el, ez így van... Az internetre pl, az amerikai hadseregnek volt szüksége, a mikrosütőt a jappánok találták fel, bár más céllal kezdték a kutatást, és így tovább... Nem ilyen kristályok miatt fejlődik az emberiség... Bocsi, hogy ezt tőlem kell megtudnod, de azért ne legyél nagyon szomorú...
2010. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző! Nyugodtan röhöghetsz rajtam, csak nem tudom mit keresel ebben a topicban. Ilyen hitetlenkedők, két lábbal a földön járók, racionalisták, mindent elutasítók mindig vannak, lesznek. Régen elhitték a "tudósoknak", hogy a Föld lapos, meglékelték az emberek fejét, a hullaboncolás után gyermekeket segítettek világra a tudatlanságuk miatt. Ki tudja mit bizonyítanak még a hátralévő pár száz évben. Még jó, hogy nem vagyunk egyformák. Isten Áldjon!
2010. jún. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

najó, utolsó..látom elfeletkeztél róla hogy azok a "tudósok" akik azt kényszerítették az inkvizícióval az emberekre hogy a föld lapos, a vallás terjesztői (a papok) voltak -.-"..

aztán jött a tudomány és jól (nah most hogy mondjam hogy ne sértsek meg senkit) leégette a vallást, de az emberek folytatták..erről enyit, amúgy hiszek pl az agykontrollban, és az átkokban is (nem mellesleg ezek tudományosan bizonyíthatók (pl placebo effekt)), de a vallásban nem.

2010. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!