Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Átok, rontás, vagy csak...

Átok, rontás, vagy csak peches véletlenek sorozata?

Figyelt kérdés
Két hónappal ezelőtt kezdődött. Zuhanyozni mentem és leraktam a pulcsim a nadrágommal együtt a szobában. Mikor végeztem, fel akartam öltözni, ám a pulóver nem volt sehol. Férjem volt a szobában, éppen utazáshoz készülődött, tett-vett a bőröndökben. Kértem, nézze meg, nem-e véletlenül bekerült az ominózus ruhadarab valamelyik bőröndbe. Felnyitotta, felül nem volt, de nem túrtunk bele táskába. Nos, a pulcsi nem került elő azóta sem, viszont azóta igencsak peches vagyok. Először vitám volt a főbérlőmmel. Utána letört az egyik fogam. Ezt követően leestem a lépcsőről( nem tört el semmim, de eléggé összezúztam magam). Ezután felnőtt fiam hívott, hogy borzalmasan lázas lett. Ezt követően pedig most én vagyok beteg. Fontosnak tartom elmondani, hogy az ominózus napot követően férjem fekete Afrikába utazott. Történhetett valami, vagy hülyeségekről fantáziálok?

#Átok #elrontás #pechsorozat
2019. márc. 14. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak beképzeled. Nekem is volt már ezekhez hasonló esetekben részem. Nem egyszer fordult elő, hogy eltűnt valamim, ami még azóta sem került elő. Olyan is volt, hogy egy napon két rokonom kórházba került. A sors ilyen, kiszámíthatatlan. Ne gondold túl a dolgokat.

Nekem is letört a fogam, amit a szerencsétlenségemnek tudtam be. És nem egyszer volt olyan, hogy elestem vagy beütöttem magamat (egy nap többször is).

A fiad beteg lett utána te is? Influenza járvány volt nem hallottad?

Ne a negatív oldalát nézd a dolgoknak, legyél egy kicsit optimistább. Fel a fejjel! Van olyan időszak mindenki életében, amikor egyszerűen semmi nem jön össze és minden rossz, de ezek az alkalmak erősebbé és kitartóbbá tesznek.

2019. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Ha átkozódik valaki akkor sajnáld hiszen sokszorosát kapja vissza akár egyedül teszi akár csoportban.
2019. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!