Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Budapesten foglalkozik valaki...

Budapesten foglalkozik valaki komolyabban még spirituális sátánizmussal?

Figyelt kérdés
Vannak még a LaVey féle irànyzat követőkre, avagy letünt ennek az egyetlen és igaz vallásnak a fénykora?

2019. márc. 22. 10:19
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Neked kérdező, neked szántam.
2019. ápr. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Oh, hàt akkor ülj le egy sarokba és gondolkozz el S ha ràjözttél mekkora ostoba is vagy, tapsold meg magad.


Megérdemled :D

2019. ápr. 6. 09:39
 23/28 anonim válasza:
Miért is?
2019. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Igazából nem tartozom neked semmi de semmiféle magyaràzattal, idővel meg magad is ràjössz ( vagy nem, de az màr nem az ên bajom )
2019. ápr. 8. 00:52
 25/28 anonim válasza:
:DDDDDDD tudsz érvelni :DDDDD az egyetemen, a Vallástudományi központban körberöhögnének, itt is megkaptad a magadét, de persze én vagyok buta :D kellemes sátánulást, csak meg ne ijedj a saját árnyékodtól.
2019. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Tudod, veled csak az a legnagyobb probléma, hogy elképesztően nagy idióta vagy, mégis elhiszed hogy okos vagy. Egyéb baj nincs veled, talán az még, hogy szeretsz màsokat kioktatni...


Amúgy engem meg az röhög körbe és ott, ahol akár, mert még mindig nem nagyon érdekel se a birka csorda véleménye, a tiéd meg aztàn plàne nem.

2019. ápr. 9. 00:37
 27/28 anonim ***** válasza:

"Semmit, mert nagyon érdekel màs véleménye."


Kérdző. Akkor minek teszel fel kérdést?

2019. ápr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Biztos azért, hogy az olyan idióták, mint te beleköthess.
2019. aug. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!