Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Iszonyatosan akarom ezt a...

Iszonyatosan akarom ezt a kocsit magamnak. Be tudom vonzni valahogy?

Figyelt kérdés

Szóval.. tudom hogy hülyeségnek tűnhet amit kérdezek , de nagyon akarom ezt az autót magamnak. Idén jogsiztam és 2,5 hónapja van egy toyota yarisom.. sajnos beválasztottam, rohad az alja de majd les lakatos munka meg minden. Szeretem azt is, de ez az álomautóm.

Megmutatom. Ez az:

[link]


Nem feltetlenul ez a “darab” hanem barmelyik ebbol a tipusbol.


Otthon minden este elalvás előtt szoktam nézegetni a kocsi képeit és akkor jól alszom el, meg lottozni is szoktam, érdekes hogy megérzés alapján mindig eltalalok 2-3 szamot de tobbet nem.. meg mindig valahogy ugy mellette van kb.. Milyen eszközökkel tudnám megjobban vonzani ezt a kocsit?:)



2019. ápr. 21. 19:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
76%
Keress egy gazdag pasit!
2019. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
60%
troll
2019. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
72%
Abraham Hicks videok kozott nezz szet a youtub on.
2019. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Szopni kell, más is így szerezte meg. Egyébként meg tökóvodás a kérdés.
2019. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Szerinted ha lenne mód arra, hogy pl bevonzzuk a lottó nyereményt, akkor nem ezt csinálná mindenki? Egyszerűbb lett volna tegnap megnyerni a 4 milliárdot lottón, mint egész életünkben dolgozni.

Nincs mód ezeknek a megnyerésére.

Ha utána nézel vagy emlékszel még a kozepsulis matekra, ki lehet szamolgatni mennyi esély van nyerni pl a lottón.

De akár a sorjegyeknèl le is van írva. Kicsi rá az esély, csak annyit költs szerencsejatekra, amennyit nem sajnálsz. Mindig a ház nyer, nem a játékosok. Lehet szerencséd, de lehet, hogy egy életen keresztül koltod rá a pénzt és sosem nyersz komolyabb összeget.

2019. ápr. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz valahonnan egy erős mágnest, azzal tudod bevonzani.
2019. ápr. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nekem 8 év után lett meg.De akkor már olyan szinten voltam,hogy állandóan azzal álmodtam :) Jött 1 lehetőség,ami által pénzt tudtam csinálni.Viszont nem elég bevonzani,értékelni is kell.Az elején értékeltem,azt valahogy elfelejtettem,aztán össze is törtem.
2019. ápr. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nyersz! És azokat a számokat rakd meg amik először bevillannak! Nekem sikerült!
2019. ápr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
15-ös! Van rá mód! Úgyhívják, hogy hit. És azért ritka mert az ember nehezen hisz, csak álmodozik, vágyakozik. Belénk nyomják, h jaaj miért pont nekem sikerülne? Meg a hasonlók miatt amit írtál is. Pedig csak 50%, hogy nem nyersz!
2019. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"És azokat a számokat rakd meg amik először bevillannak!"

NEM!

Azokat a számokat játszd meg, amelyikeket ki fognak húzni!

2019. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!