Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért álmodik egy boszorka...

Sihede Peti kérdése:

Miért álmodik egy boszorka sátánistákkal? Mit akarnak tőle? Bántani akarják tényleg?

Figyelt kérdés

Helló.


Peti vagyok. Még cirka fél éve hallottam a barátnőmtől a sztorit. Nekem tök para meg a csajomnak is. De izgis is.

Van 1 csaj, nevet inkább nem írok, személyiségi jogok, aki lát dolgokat, embereket álmában. De állítólag ébren is úm. „hall”. Ahogy tanulmányoztam a sztorit, belső „hallása”, másnéven tisztánhalló.

Kb. Fél éve álmodni kezdett állítása szerint pesti sátánistákkal. Tök parázik, mert fingja sincs, mit akarnak tudni. Most több haverom mondta látták Pesten. Egyedül, ahogy álmodta. Egy pasi nevet írt, amit én nem írnék le. Nem mozog ilyen körökben. Tök átlag életet él, dolgozik, utazik, szeretne társat, van 1 gyereke, aki fogyatékkal él.

Egyszerűen nem értjük mi sem, mi a bajuk vele, hiszen valahol úm. „egy kör" Attól fêl, megtalálják, és látták is, hogy figyelik.

A másik sztori, nem ez az első eset, hogy sátánistákkal álmodott, viszont ők másabbak voltak. Elmondása alapján ez kamaszkorában történt és minden úgy, ahogy mondták álmában. Ekkoriban, ezeknek a segítő szándékú jósálmoknak hatására kezdett el komolyabban foglalkozni az okkultizmussal. Valóságban sosem ismerték egymást. Később megismerte ennek a segítő szándékú sátánista -vezérnek- az exbarátnőjét. Az is ledöbbent a csaj mondandójától. Egy dolog nem jött be az egészből, nem volt a csaja. Tulajdonképpen az exbarátnője volt álmában. Nem tudom értitek-e.

Amúgy zseniális, csak rohadtul parás, nem szeretne belekeveredni semmibe, de nagyon úgy tűnik a jelenlegi álmai alapján be akarják vonni valamibe. És kajakra űzötté vált. Mintha bandaharc kellős közepén lenne. Laikusként mondom, írom.

Ki, hogy látja?? Mi történik ezzel a csajjal?? Mit akarnak tőle??? Sátánista lesz?? Megölik??? Mi lesz ebből???

Feketébe bújtatják???



2019. máj. 7. 09:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A sátánista srácok a fiatal csajt tuti domina főboszi vezetőnek akarják. Unják már a kanbulit. Valahol meg lehet érteni. Az is lehet hogy csak simán belelát mások álmába és a fapper srácok azt sem tudják hogy a csaj a világon van
2019. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És nem lehet, hogy ebből semmi sem igaz? Gondolok arra hogy nincsrnek boszorkányok, se sátánista vezérek, csak gyerekek vannak , meg flúgos felnőttek. Bocs , tudom én számotokra mugli vagyok vágom a Potter sztorit. De nemààààà , boszi?????? XD tiszta halló????? XD beszarok!!!
2019. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
ideje lenne felkeresnie egy pszichiatert a csajnak
2019. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért?
2019. máj. 10. 17:44
 5/14 A kérdező kommentje:

Imádkozom azért, hogy ne találkozz össze vele! Én még ránézni se mernék, nem hogy ilyen szentenciózus, már-már bántó kijelentéseim legyenek egy hölggyel. Azért, én kérek elnézést!

Elég tűzről pattant menyecske típus.


És egyébként sem emlékszem arra, bárki mondta volna, hogy Harry Potter-nek érzi magát, esetleg sárkányokkal akarna küzdeni vagy egyéb.


Én szerettem olvasni, filmen meg ugye másabb.

2019. máj. 10. 20:18
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik részről lehet kitalált hazugság, másik részről kétlem hogy akármelyik sátánistának szüksége lenne egy láthatóan fiatal és gátlásokkal teli tisztánhalló lányra - Nálunk is vannak bőven olyanok akik birtokolnak valamiféle pszichikus hatalmat.

Egyébként ez nem egy jóslóálom, csak egy "hétköznapi" álom volt, kifejezte a lány félelmét a sátánistákkal kapcsolatban.

Üzenném neki hogy felesleges félnie, a sátánisták végképp nem üldözik őt és nem is akarják bántani. Ha tisztánhalló az örvendetes, de tanácsolom hogy tartsa csukva a száját idegenek előtt, mert vannak akik felhasználhatják a céljuk elérése érdekében.

Tehát leegyszerüsítve nem üldözi őt senki, alaptalanul fél a sátánistáktól.

2019. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az jó, csukva is van- legnagyobb sajnálatomra.

De akkor miért figyelik? Csak van valami oka. Nem?

Vannak köztetek is brutálisak. Nem sértegetésből. Látod, voltak neki is olyan ismerősei, ismeretlenjei.

Egyáltalán honnan tudod ilyen biztosra, hogy nem akarják üldözni.

Nem egybe kellene gyűlnötök? Elvégre is a "köreitek" találkoznak.

Ma a 21. század van. Nem? Tiszta para lettem.

2019. máj. 11. 20:58
 8/14 A kérdező kommentje:

Esküszöm parázni kezdtem.

Mi a szent szar van itt?!

2019. máj. 11. 20:59
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Kezeltesd magad sárvérű, sok volt a Queen kóla?
2019. máj. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem te ezt nem veszed komolyan! Sárvérűnek hívni valakit a boszorkànyvilàgbol, megbocsàjtahatatlan sertés. Szóval fog vissza magad mielőtt felnyomnak neked egy adeva kadevràt!!!
2019. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!