Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért álmodik egy boszorka...

Sihede Peti kérdése:

Miért álmodik egy boszorka sátánistákkal? Mit akarnak tőle? Bántani akarják tényleg?

Figyelt kérdés

Helló.


Peti vagyok. Még cirka fél éve hallottam a barátnőmtől a sztorit. Nekem tök para meg a csajomnak is. De izgis is.

Van 1 csaj, nevet inkább nem írok, személyiségi jogok, aki lát dolgokat, embereket álmában. De állítólag ébren is úm. „hall”. Ahogy tanulmányoztam a sztorit, belső „hallása”, másnéven tisztánhalló.

Kb. Fél éve álmodni kezdett állítása szerint pesti sátánistákkal. Tök parázik, mert fingja sincs, mit akarnak tudni. Most több haverom mondta látták Pesten. Egyedül, ahogy álmodta. Egy pasi nevet írt, amit én nem írnék le. Nem mozog ilyen körökben. Tök átlag életet él, dolgozik, utazik, szeretne társat, van 1 gyereke, aki fogyatékkal él.

Egyszerűen nem értjük mi sem, mi a bajuk vele, hiszen valahol úm. „egy kör" Attól fêl, megtalálják, és látták is, hogy figyelik.

A másik sztori, nem ez az első eset, hogy sátánistákkal álmodott, viszont ők másabbak voltak. Elmondása alapján ez kamaszkorában történt és minden úgy, ahogy mondták álmában. Ekkoriban, ezeknek a segítő szándékú jósálmoknak hatására kezdett el komolyabban foglalkozni az okkultizmussal. Valóságban sosem ismerték egymást. Később megismerte ennek a segítő szándékú sátánista -vezérnek- az exbarátnőjét. Az is ledöbbent a csaj mondandójától. Egy dolog nem jött be az egészből, nem volt a csaja. Tulajdonképpen az exbarátnője volt álmában. Nem tudom értitek-e.

Amúgy zseniális, csak rohadtul parás, nem szeretne belekeveredni semmibe, de nagyon úgy tűnik a jelenlegi álmai alapján be akarják vonni valamibe. És kajakra űzötté vált. Mintha bandaharc kellős közepén lenne. Laikusként mondom, írom.

Ki, hogy látja?? Mi történik ezzel a csajjal?? Mit akarnak tőle??? Sátánista lesz?? Megölik??? Mi lesz ebből???

Feketébe bújtatják???



2019. máj. 7. 09:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a kedvencem, nevezzetek perverz állatnak, de a pálcámon felállt a pihe.
2019. máj. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy sárvérű?! Ki itt a sárvérű?! Én, vagy, akiről írok?!


Amúgy tényleg ne sértegesd! Fingod sincs ki ő és mire képes! Még én sem!

2019. máj. 17. 20:29
 13/14 A kérdező kommentje:
Mitől állt fel a pálcádon a pihe?
2019. máj. 17. 20:31
 14/14 anonim ***** válasza:
Igaz régi kérdés, de ez inkább hangzik valami regény vagy film sztorijának. Vagy csak egy jó fantáziájú troll írásának.
2021. aug. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!