Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » "Isten" döntetlenre játszik?

"Isten" döntetlenre játszik?

Figyelt kérdés

2003-ban a szovjet sevcsenkó 11-ésel lett BL győztes Milánó. Utána pedig pont az ő kihagyott 11-ével bukták a döntőt az angolok ellen. Fociban közismert mondás, hogy "Isten döntetlenre játszik.". Amit az egyik kezével ad a másikkal elveszi vagy fordítva. Igazságos középutat adva mindenkinek. Az élet más területein is ez látható. Neked mik a tapasztalaitok?


1. Isten igazságos, ezért mindenkinek egyformán ad, kedvez.


2. Egy szimulációban vagyunk és az RNG-t random number generatort így állították be középre 50%-ra.


2019. máj. 13. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Hát igen kb ennyi marad meg egy buta embernek, ha statisztikáról, véletlenről olvas. [link]
2019. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Na akkor várom, hogy nálam is x-re hozza a dolgokat a mester. Többet cumiztam életemben, mint 5 másik ember. Amúgy nem hiszek ilyesmiben. Vagy én csesztem el, vagy a 'sors' cseszett ki velem.
2019. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval döntetlent tegyek a MiX-re?
2019. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szimulációban vagyunk, de nincsen semmiféle generátor. A szabad akaratunkon múlik a legtöbb dolog.
2019. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!