Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Mágia, okkultizmus

A kérdés
Forest Walker nevű felhasználó kérdése:

Franz Bardon hiteles?

Van bárki aki az írásai által, gyakorlati megtapasztalást, sikereket ért el?

Keress kérdéseket hasonló témában: Az Igazi Beavatás Útja

máj. 16. 15:35  Privát üzenet  

A válaszok
Jaruss nevű felhasználó válasza:

Tapasztalattal kecsegtetni nem tudlak egyelőre, én is csak nem rég vágtam bele, de az eddigi összes írást elolvastam, és több dolgot megtapasztaltam, és vannak olyasmik, amikben már bizonyos vagyok. Remélem, nem sokára írhatok konkrétabbat, de talán a Magyar Bardon Társaságnál lenne hasznosabb érdeklődni.

# 1/5Időpont máj. 16. 17:05 Privát üzenet

aki ezen a néven nyomul manapság az egy elítélt csaló.

aki valóban volt az tudott sokmindent, de nem írta le egyszerűen érthető formában.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 16. 21:20 Privát üzenet
Aki nem vállalja magát a saját nevén az szerinted hiteles?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 16. 21:33 Privát üzenet
Jaruss nevű felhasználó válasza:

Nem teljesem értem az analógiát. Franz Bardont így hívták, és a könyveit is ilyen néven írta. Igaz, hogy mivel cseh, eredetileg Frantisek, de ilyen alapon Petőfi Sándor sem hiteles. Azt, hogy az a mozaik nevét ma más is magára vette, az igazából azt a személyt minősíti. Egyébként érdekesnek találom, hogy sokan említették már, mennyire nem egyértelműen írt le dolgokat Bardon. Ez viszont elég szubjektív. Nekem az első két könyv például abszolút követhető és érthető, az már más kérdés, meddig lehet vele eljutni, de megjegyzem, párhuzamosan elkezdtem járni valakihez, így remélhetőleg kapok választ a felmerulo kérdéseimre.

# 4/5Időpont máj. 17. 07:32 Privát üzenet
Laylah nevű felhasználó válasza:

Ajánlott.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 17. 11:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Villás Béla hiteles spirituális ember, igazakat mond?
Tudtok Nyíregyházán Mágust, esetleg Boszorkányt, aki hiteles, és nem csak átveri az embereket? (Több lent! ) xx/L
Tudtok megbízható, hiteles oldalakat, amik átok, rontás küldésével, levételével foglalkoznak?
Az elmúlt időben elkezdett érdekelni a mágia, miszticizmus, az alkímia; szeretnék tájékozódni, és sokat megtudni a témával kapcsolatban; ajánlatátok hiteles oldalakt, könyveket?
Hol találok mágia leírásokat?
Franz Bardon - Az igazi beavatás útja című könyvről vélemények?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Mágia, okkultizmus rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!