Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Franz Bardon hiteles?

Forest Walker kérdése:

Franz Bardon hiteles?

Figyelt kérdés
Van bárki aki az írásai által, gyakorlati megtapasztalást, sikereket ért el?

#Az Igazi Beavatás Útja
2019. máj. 16. 15:35
 1/5 Jaruss ***** válasza:
100%
Tapasztalattal kecsegtetni nem tudlak egyelőre, én is csak nem rég vágtam bele, de az eddigi összes írást elolvastam, és több dolgot megtapasztaltam, és vannak olyasmik, amikben már bizonyos vagyok. Remélem, nem sokára írhatok konkrétabbat, de talán a Magyar Bardon Társaságnál lenne hasznosabb érdeklődni.
2019. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

aki ezen a néven nyomul manapság az egy elítélt csaló.

aki valóban volt az tudott sokmindent, de nem írta le egyszerűen érthető formában.

2019. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki nem vállalja magát a saját nevén az szerinted hiteles?
2019. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jaruss ***** válasza:
Nem teljesem értem az analógiát. Franz Bardont így hívták, és a könyveit is ilyen néven írta. Igaz, hogy mivel cseh, eredetileg Frantisek, de ilyen alapon Petőfi Sándor sem hiteles. Azt, hogy az a mozaik nevét ma más is magára vette, az igazából azt a személyt minősíti. Egyébként érdekesnek találom, hogy sokan említették már, mennyire nem egyértelműen írt le dolgokat Bardon. Ez viszont elég szubjektív. Nekem az első két könyv például abszolút követhető és érthető, az már más kérdés, meddig lehet vele eljutni, de megjegyzem, párhuzamosan elkezdtem járni valakihez, így remélhetőleg kapok választ a felmerulo kérdéseimre.
2019. máj. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laylah ***** válasza:
Ajánlott.
2019. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!