Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tényleg létezik a szerelem...

Dominik35 kérdése:

Tényleg létezik a szerelem kötés!?

Figyelt kérdés
Csináltam egy nagy hülyeséget! Elküldtem mérgembe meggondolatlanul azt akit szeretek! Aki tud olyant, ami 100%-ig biztos a kötés kérlek szóljatok minden este a sírás,fekszem s kelek! Olyant mondjatok, aki tényleg megcsinálja.

2019. jún. 14. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nincs. Humbug.
2019. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Tényleg nem.
2019. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Jaruss ***** válasza:
13%
Ha te az vagy,aki tényleg hisz ebben,akkor próbáld meg Sirisot. De csak akkor,ha jól megggondoltad. Ne szórakozz ezekkel a dolgokkal!
2019. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Nincs. Szerelmet mesterségesen előállítani fenntartani nem lehet, ez még a legmagasabb szinten lévő mágusok képességeit is meghaladja. Manapság úgy gondolják a mágiakutatók, hogy eleve képtelenség. Vannak praktikák amivel lehet ragaszkodást, kötődés, vágyódást imitáló mágikus kapcsolatot létrehozni két ember között, de az nem szerelem. Én inkább azt javasolnám próbáld a szerelmedet hagyományos módon visszaszerezni.
2019. jún. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Jaruss ***** válasza:
Az előző hozzászóló azt írja lényegében,hogy annak nevezik,de az akkor sem az. Eleve az ún. szerelmi kötés nem alkot szerelmet,hanem egy csírájában meglévő szimpátiát akar nagyon is felerősít és ez kisebb-nagyobb mértékben hat a másik viselkedésére egy ideig. Ezt nevezik lényegében szerelmi kötésnek jó esetben, ha nem ezt, az már máshova tartozik...
2019. jún. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Próbáld ki! És majd meglátod hogy létezik-e vagy sem.
2019. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nincs 100%-ig tartós, rajtam csináltak.

összejött neki

én azt se tudtam, miért, kellemetlen volt.

és sose voltam belé "szerelmes"

Ha a másik fél nem a saját érzéseiből szeret hamar kiábrándul, feléget minden eddigi kapcsolatot veled.


Boldog lennél, ha a boldogságodért cserébe, kalitkába zárni a "szeretted" szerelmét? Ezzel félredobva a legfőbb vágyad a SZERELMET.

2019. júl. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi boldogan élünk már több éve!
2019. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!