Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Viccen kivul, fekete vagy...

Viccen kivul, fekete vagy feher magiat csinaltatok e?

Figyelt kérdés

Milyen pozitiv illetve negativ hatasai voltak ?

Leginkabb onvedelmi "magiakra" gondolok nem masnak valo artalmakra..

De az is erdekel ha mas valakinek igy artott mi lett? A feher magia is erdekel. De nem a felesleges hokuszpokusz meg gyertyas szeansz, inkabb az,hogy lelekben belul mikre vagyunk kepesek amik kinn kivetulnek a valo eletunkbe.



2019. jún. 22. 18:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyszer volt hogy valami (nem tudom hogy lidérc, szellem vagy démon szerűség) állt az ablakom alatt (nem fizikailag, csak éreztem hogy van ott valaki és befelé néz) Elég jól tudom már irányítani a saját energiáimat, úgyhogy felemeltem a jobb kezem és perceken keresztül csak arra összpontosítottam hogy elriasszam/ellökjem azt a valamit az ablakom alól. El is ment. (tudom nem tűnik most így visszaolvasva nagyon komolynak de nagyon rossz volt az... aurája/kisugárzása és éreztem hogy az a sz*rgalacsin szó szerint be akar jönni.) Biztos hülyén hangzik de azt mondtam neki ha nem takarodik el innen gyorsan, akkor bántani fogom, mert ez az én helyem és neki semmi keresni valója itt. Lehet nem értek annyira ehhez hogy rendesen megfogalmazzam, meg talán nem is fehér-fekete mágia ez. De önvédelem. Azóta nem jött vissza legalábbis remélem hogy nem kerülte el a figyelmem. Annyi negatív hatása volt, hogy reggel nagyon kimerült voltam. Konkrétan ez a kis "elküldés" teljesen lemerített. Már az is eszembe jutott hogy talán beteg leszek. De végül semmi nem lett.
2019. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Koszi szepen a valaszokat! 😊😊 Es a segitseget.


Engem total kikeszit mikor negativ aurat erzek.. lemerulok szedulok..szomoru leszek. Es elmenekulok.. Vannak akik kozott tenyleg ezt erzem ! :(

2019. júl. 1. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!