Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kik vannak itt, akiknek NEM...

Kik vannak itt, akiknek NEM SIKERÜLT a szerelmi kötése?

Figyelt kérdés
Őszintén kíváncsi lennék arra, vajon mennyi válasz érkezik majd erre a kérdésre, ellentétben azzal, ami általánosságban található ezen az oldalon a témával kapcsolatban. Némi intelligenciával kiolvasható számos kérdésből vagy válaszból, hogy jórészt szolgáltatók rejtőzködnek a sorok mögött. Nos! Mivel az oldalon biztosított a név nélküli megjelenés, kérem, válaszoljanak ezúttal a csalódott ügyfelek, akik bár igénybe vettek ilyen szolgáltatást, a várt eredmény mégsem realizálódott.

2019. júl. 14. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%

Az a baj, hogy aki elhiszik ezeket a hülyeségeket, azt is elhiszi hogy vajon miért nem sikerült, aztán a kuruzsló még egy bőrt lehúz róla, hogy másodjára erősebb, meg hatékonyabb legyen, és ezt addig lehet játszani amíg az ember van olyan hülye, hogy újra és újra felkeressen ilyen embereket.

Ők ugyanúgy meg vannak győződve a nem létező sikerről, és arról is, hogy a sikertelenséget épp az univerzum nem akarta most, de majd legközelebb jó lesz.

2019. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

jajj, drágám, nagyon sokaknak!


egyik ismerősöm ismerőse ebből él és nem is rosszul.

2019. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

Az enyém ugyan sikerült, de azért ne hidd azt, hogy te (ti) fújod a passzátszelet.

"Némi intelligenciával kiolvasható számos kérdésből vagy válaszból" - én még a kötés előtt írtam ki kérdést is, aztán választ, mindig meggyanusítottak ezzel, pedig csak tapasztalatot kértem és később osztottam meg. Nem mintha tényező lenne az ilyenfajta vélemény, csak vicces, hogy készpénznek veszitek a gondolataitokat. Világosan látszik, hogy bármiféle alap nélkül.

Bár lehet nem is az intelligenciátokkal van a baj, szimplán nem hisztek ebben. Amivel nincs semmi gond, de attól még nem ez a tuti.

2019. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem értem a felháborodásod, előző Válaszadó. Nem az ebben való hitet/hited vitatom, esetleg azt, hogy ez teljesen kizártan nem létezik. Kérlek, olvasd el még egyszer a feltett kérdést, melyben semmilyen ítélkezés nem nyilvánult meg.
2019. júl. 14. 22:00
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
van, hogy többször kell csináltatni
2019. júl. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
nekem nem sikerült. azt hiszem, hogy csak hitegettek és pénzlehúzás volt
2019. júl. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ez privátban érkezett, nem írom ki a felhasználónevet:

"én több mágustól kértem segítséget. Hatalmas pénzeket fizettem szerelmi kötésért, de egyik varázslat sem jött be sajnos :(

Így most a fütyimmel játcok"

2019. júl. 15. 17:30
 8/13 anonim válasza:
Nekem se
2019. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Mennyi hülye, te jó ég.
2019. júl. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerült :(
2019. júl. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!