Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ti nem tartjátok félelmetesnek...

Ti nem tartjátok félelmetesnek, hogy vannak emberek, akiknek olyan nagy tudásuk, erejük van mágiát illetően, hogy gyakorlatilag bármit meg tudnak tenni másokkal?

Figyelt kérdés

Átkoznak, ártó entitásokat küldenek emberekre, szétrombolhatnak emberi kapcsolatokat vagy éppen erőszakosan össze is köthetnek stb. Szerintem ez nagyon ijesztő.

És mielőbb bárki azzal jönne, hogy ettől nem kell félni, mert ilyen nincs... hát szerencsére nem személyes példából, de pontosan tudom, hogy van.


2019. júl. 17. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Amíg az ilyen "nagy hatalmú emberek" elvannak a kis harmadik emeleti paneljükben addig nem érdekelnek. Furcsa, hogy ilyen erőkkel rendelkeznek és mégsem harácsolják a földi javakat annak ellenére, hogy akinek már egy kis tehetsége is van bármiben az azt legtöbbször arra használja, hogy minél jobb körülményeket teremtsen magának és a családjának. De bizonyosan ők megvilágosult szent emberek akiknek ez mit sem számít...
2019. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Ki az az ember?
2019. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is az jutott eszembe, amire már céloztak itt. Ezek a "nagy emberek" valahogy mindig szerencsétlen, béna életű, zavaros ügyekbe keveredő kis senkik. Inkább attól félek, hogy egyébként mit kavarnak, nem mágiával. De mire lehetnek képesek. Mások átverése, lopás, stb.

Meg persze az is félelmetes, hogy vannak olyan emberek, akik mindennek bedőlnek.

2019. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

Én is ilyen vagyok szóval..

Az emlétett baromságok felett állok. Ha felém lenne mindez, is hamar elintézném.

2019. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ha másokat átkoznak meg abból nekik is bajuk lesz hidd el.


Egyébként szerencsére a legtöbb ilyen ember aki ilyet tanul, az normális értékrendekkel inkább segítőkész.


Bár hallottam már pár "mágus"-ról aki pl magához láncol rabszolgaként valakit és stb stb.

2019. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Egyáltalán nem, inkább elkeserítő, hogy arra használják a tudásukat, hogy ártsanak vele másoknak, ahelyett, hogy segítenének nekik.

A mágia nem arra való, hogy romboljunk, kizsákmányoljuk a világot, saját magunk szórakoztatására (ugye kedves válaszolók) hanem arra, hogy megértsük a világban elfoglalt helyünk, a világ működését és annak rendjét.

A tudomány és a mágia nem áll egymástól oly messze, csak van néhány dolog, amit a tudomány nem hajlandó a számítások közé bevenni. Ezért sajnos, mivel nem ismert a mágia jó néhány ága és ismeret anyaga, sok ember bármit megtehetek másokkal, és ez szomorú.

Ha a tudományt vesszük alapul, vannak olyan tudósok, akik olyan dolgokat tudnának létrehozni, ami bármikor, bárkit megölhet, de gondolom ők is atom gazdagok, mert megtehetik.

Vagy vegyük alapul az atom technológiát, azt is felhasználhatod pozitívan és negatívan. Iszonyat hány országnak van atom fegyvere, bármikor bevetheti bárki, akár egy terror csoport gondol egyet és neki indul, akár valakinek elgurul a gyógyszere, bármi lehet, de mégsem élnek az emberek rettegésben, hanem tudják, hogy ez nem fog megtörténni, holott a szöges ellentettje az ami a valóság.

Szóval, nem csupán a mágia az, amiben valaki árthat valakinek vagy sikereket érhet el, öncélú felhasználással vagy jótékony pozitív hatással lehet mások felé, segítőkészen.

Ne félj, a tudás mindenki számára elérhető, sőt, ha akarsz tanulni a témában, tudsz, a másik kérdés az, akarsz e?

A mágia összetett és nem kizsákmányolásra való!

2019. júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Laylah ***** válasza:
Az ilyen embereknek max. erejük van, tudásuk nincs. Minél többet tud, annál jobban átgondolja, mit miért csinál és annak mi lesz a következménye. Gyök kettő IQ mellett max. "vaktában hadonászhat" az ilyen ember, úgy értve, hogy lehet képessége, de tudás nincs mögötte, fejlődni képtelen. Mondhatni vadhajtás.
2019. júl. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!