Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi történt velem tegnap éjjel?

Mi történt velem tegnap éjjel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fontos leszögeznem, hogy biztosan nem álmodtam és nem használtam semmilyen tudatmódosító szert!

Tenap éjjel feküdtem az ágyban, mikor hirtelen minden ok nélkül elkezdtem félni. Aztán egyszer mintha valami 2x is átrántott volna a szobán. Annyira, hogy a gyomrom is felrordult. Itt már nagyon meg voltam rémülve, mozdulni sem mertem. Aztán jött a következő. Olyan volt, mintha egy székhez kötözve keringtek volna a szobában, de nagyon gyorsan. Egy dolgot láttam csak, egy férfi sziluettjét, aki a fal mellett állt. Párom is a szobában volt, de ő már aludt mikor én lefeküdni készültem. Iszonyatosan féltem, próbáltam kiabálni páromnak, de nem tudtam. Aztán hirtelen megint az ágyban találtam magam. Sírtam, és becsuktam a szemem. Mikor kinyitottam, rajtam volt s takaró, ami még a fejem is betakarta. Láttam rajta egy feliratot: HELP. De ez után a takaró is egyszer csak eltűnt. Egész éjjel nem mertem elaludni, még most is a sírás folytogat ha rágondolok. Páromnak nem mertem elmondani, mert félek, hogy őrültnek néz. Most egyedül vagyok itthon és hiába van fényes nappal, rettegek... Nem tudom mi történt az éjjel velem, csak itt merem megkérdezni.



2019. aug. 19. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Én is őrültnek nézlek. Keress fel egy pszichiátert. És vegyél egy új takarót, nehogy megfázz!
2019. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És a kérdés nem kamu, nem ilyen jó a fantáziám. De hátha valaki jártas ebben és tudja mi volt ez.
2019. aug. 19. 17:27
 3/11 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom, hogy őrült lennék, sosem volt még ilyen velem. Szerintem ha élménnyé az eszem, nem ilyen gyorsan, egyik pillanatról a másikra történne. Persze elmondhatnám egy orvosnak is, aki teletöm mindenféle bogyóval, holott nem is lenne rá szükség
2019. aug. 19. 17:29
 4/11 anonim válasza:
83%
Szerintem alvásparalízisod volt.lusta vagyok elmagyarázni hogy mi az de szerintem nézz utána
2019. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
alvásparalízis, velem is gyakran van ilyen.
2019. aug. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, utána is nézek. Remélem többször nem lesz ilyen 😔
2019. aug. 19. 17:49
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Van egy alvási rendellenességekkel foglalkozó dokufilm a YouTube-on, bár eléggé para, szerintem rá kéne tenni a 18-as karikát. Szándékosan nem linkelem be, így a te döntésed lesz, hogy megnézed-e vagy nem. A címe: ALVÁSI PARALÍZIS DOKUMENTUMFILM - AZ ENTITÁS - IGAZ TÖRTÉNETEK
2019. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
En is alvásparalízisre tippelnék. Nagyon igazinak tűnik és ijesztő tud lenni.
2019. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 AlfonzLiguori ***** válasza:
64%

Kedves Kérdező,


Az alvásparalízis valószínű, de ennek a pontos okozóját sajnos nem tudják. Amit én ajánlanék az, az volna, hogy beszéld meg a pároddal is, hogy ő is tudjon róla és legyen éber esténként ha tud, mert ilyenkor az embernek nyitva lehetnek a szemei is. Ha ilyet tapasztalna és észrevenné kelljen fel és ébresszen fel.

Az alvási fázistól függően, ha nem egy mélyebb REM fázisban vagy akkor tudatosan a felkelés is lehetséges. Olyan mint amikor nagyon álmos vagy és nem tudod tovább aludj-e, de mégis muszáj felkelni pl. munkába.


A másik az meg az volna -az egészséges életmód és orvosi tanácsok mellett-, hogy ha vallásos vagy, akkor hittől függetlenül, de imádkozzál, hogy minden rendben legyen. Ha keresztény vagy akkor kérheted egy katolikus papnak is az áldását, mindenféle rossz ellen.


Remélem tudtam segíteni, kedves üdv és szép estét.

2019. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utána olvastam, szerintem is alvásparalízis😔 még a narkolepszia is passzol amúgy. Ismerősök régóta mondják, de azt hiszem az kimerül az "álomkóromban". Páromnak is elmesélem, szerencsére megértő volt és nem nézett bolondnak🙂
2019. aug. 19. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!