Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi történt az éjjel? Többi lent

Mi történt az éjjel? Többi lent

Figyelt kérdés
Igazából nem tudtam hova sorolni a kérdést, így gondoltam tudomány. Szóval, úgy történt, hogy éjjel (2015.07.03. Kb éjjel 2 óra) videót néztem a telefonomon, egyszer csak egy villanás, egy nagy, meg több kicsi, mikor hogy. Gondoltam villámlott, nem foglalkozt vele (bár nem hallottam dörgést, gondoltam messze volt) és kiesett az, hogy mit történt videó nézés közben, gondoltam elaludtam. Reggel felkeltem, és egy barna folt volt egy lábamon, mint az orvosi fertőtlenítő, és mint kiderült a húgom lábán is volt/van ilyen, könnyen lemosható. Bátyám a szomszéd szobában volt, ő azt mondta, hogy ő meg nem látott villanást, csak hangokat. A nyakam is nagyon fáj. Földhöz ragadt ember vagyok, így gondolkodtam. A villanás és hogy gyorsan elaludtam az én hipotézisem szerint a magas fenal analin bevitel miatt lehetett, ami a szörpben volt. A nyakfájás a rossz pózban való alvástól. Arra viszont nem tudok rájönni, hogy hogy lett a barna folt, hugomon is. És hogy lehet, hogy bátyámmal pont az ellenkező dolgokat érzékeltük? Előre is köszönöm a választ. Bármilyen racionális választ köszönök, vagy hasonló észlelést. Nem hiszek nagyon az ilyen dolgokban, szóval az elfogultság sem lehet indok.

2015. aug. 3. 17:01
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért, rossz a telefon billentyűzete, amit nem lehet érteni azt írjátok le és kijavítom.
2015. aug. 3. 17:06
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Ezotéria kategórián belül kellett volna feltenned a kérdést a szabályzat szerint, de ott értelmes választ nem kapsz.

Este a villámlásnak látszik a fény, de nem feltétlenül van hanga. A nagy sötétség miatt látszik(tapasztalat), de nincs hangja, ez egy gyakori jelenség éjszakai viharok idején.

Barna foltra is van reális magyarázat. Akármilyen piszok, étel, ital hagyhat maga után érdekes dolgokat, esetleg bátyád szívatott. Ilyenkor szagold meg legalább mikor lemosod...

2015. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy szivatott, neki csak a villámlást mondtam, mert megjegyeztem neki, hogy furcsáltam, hogy nem volt hangja. Akkor mondta, hogy ő a hangot hallotta. Ilyesmi nem lehet, az ágyamban nem volt semmi, lefekvéskor sem volt semmi a lábamon. És hugomén sem. Fontos megjegyeznem azt is, hogy hugommal mégcsak nem is egy szobában alszunk. Viszont köszönöm a választ, és nem valami hülyeséget írtál. Egyébként nem volt szaga, nem is egy kis folt, egy jó 10 centi kb. És barnás színű, mint mondtam a fertőtlenítőhöz hasonlít amiket felületi sérülésre tesznek
2015. aug. 3. 17:30
 4/17 anonim ***** válasza:

A barna folt lehetett furcsa gomba is.

Ha később aludt el akkor halhatta.

2015. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Furcsa helyett ritkát akarta írni
2015. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Rosszul értelmeztem a választ, de akkor sem szivatott, ilyenekkel nem szivat :D :)
2015. aug. 3. 17:32
 7/17 A kérdező kommentje:
A gombát is kétlem, túl egyszerűen eltávolítható ahhoz, bár ez csak személyes vélemény, de majd utánanézek. Nameg azért elég sokat adok a tisztaságra, kicsi az esélye
2015. aug. 3. 17:35
 8/17 anonim ***** válasza:
A barna folt a gomba által kiválasztatott folyadék, s nem maga a gomba! Elnézést, siettem.
2015. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Most először fordult elő, hogy láttam ezt a foltot, hugomon is. Lehet, hogy valamilyen vegyszer miatt volt, amikor takarítottunk? A gombát szinte 100%ra kizárom
2015. aug. 3. 17:41
 10/17 anonim ***** válasza:
Takarítás... Akkor megvan a kiváltó oka.
2015. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!