Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kisfiam láthat szellemet...

Kisfiam láthat szellemet éjjelente? Hogyan léphetnék vele kapcsolatba? Mit tehetek, hogy eltűnjön?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lesz. Egy éve költöztünk be egy családi házba, ahol a családfő építkezéskor meghalt balesetben. (Ráesett egy áthidaló.) Hatalmas adósságot hagyott hátra. Már a felújításkor, mikor a kisfiam szobáját festették, mi mindannyian a szobában voltunk, a kisfiam a konyha felé mutatott "ott a bácsi". Néha sír éjjelente. Kikérdeztem és azt mesélte, hogy őt egy kövér bácsi megveri. Megkérdeztem a szomszédokat, hogy nézett ki a pasas, és nagyjából úgy, ahogy azt a kisfiam mesélte.
2019. aug. 27. 20:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%
Magyarázd el a gyereknek, hogy nincsenek szellemek, aztán olvass neki kedves, erőszakmentes esti mesét.
2019. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%

Hívjatok hivatásos spiritisztát, ő majd elűzi!


Bár én inkább elköltöznék....

2019. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
(Ja, és vannak szellemek, ezen kár vitázni!)
2019. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#1 köszi a tanácsot, de amúgy sem hall vagy lát erőszakos mesét....
2019. aug. 27. 20:50
 5/20 A kérdező kommentje:
#2 a költözés nagyon nem opció.....nincs hova és miből, a házat pedig nem adhatjuk el, szerződésünk van róla..
2019. aug. 27. 20:52
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

Nézd, ha van ott valami ha nincs hatása akkor van az életetekre, ha teret engedtek neki. Tudatosítsátok a gyerkőcben, hogy nincs mitől félni, ha szükséges engedjétek, hogy veletek aludjon. Esetleg kapjon egy kutyust, vagy cicát ami vele lehet éjszaka. Megnyugtatja és nem érzi magát egyedül.

(egyébként én kórházban dolgozom. Napi szinten halnak meg emberek hosszú évek óta a közvetlen környezetemben és soha sem tapasztaltam semmi paranormálisat. Lehet, hogy csak én nem vagyok rá "érzékeny" de hiszem, hogy a holtaktól nem kell félni, csak az élőktől...)

2019. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
25%

A szellemek az egyik legalapvetőbb, legkőbevésettebb tételnek, a termodinamika második főtételének mondanak ellent. Ez azt mondja ki, hogy egy zárt rendszer állapota időben az egyensúly felé halad. Sokféle megfogalmazása létezik, egyik úgy szól, hogy az elszigetelt rendszer entrópiája maximális érték felé tart. Az entrópia egy zárt rendszeren belüli rendezetlenségi fokot mutatja.


A termodinamika második törvénye kimondja, ahogy a használt energia szétoszlik, úgy növekszik a káosz – és extra energia hozzáadása nélkül a rendezetlenség felé tartó állapot visszafordíthatatlan. Kicsit egyszerűbben: az energia mindig elveszik, amikor felmelegítünk egy rendszert – legyen az egy mosógép vagy maga az univerzum – és ezt az energiát soha nem kapjuk vissza. Nagyon messzire vezethet ennek a kifejtése és a következmények felsorolása, de a minket most érdeklő kérdés, hogy mi köze ennek a szellemekhez?


Mivel a szellemeket nem tudjuk megfogni, nem lehetnek valamilyen anyagból, tehát energiából épülnek fel. A szellemeknek azonban energiára lenne szükségük bármilyen tevékenységhez, például mozgáshoz, ijesztő hangok kiadásához, fénykibocsátáshoz. De ha az energia szétterül a rendszereken belül, lehetetlenség lenne fenntartani létezésüket bármilyen rövid időre is.

2019. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%

Előző:

anyagi szinten a szellemek finomabb anyagból vannak, mint az ember, de ilyen értelemben ők is anyagi lények.


Kérdező:

szerintem láthatja ezt az embert a gyermeked. (azt, ami halála után maradt belőle) Az energialenyomatot, amit a hosszú évek alatt ott hagyott, biztosan érzékeli.


Kedvező ára volt biztosan a háznak.

2019. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%
Szabó Judit ezeket a dolgokat nagyon jól leírja a könyveiben. (ezoterikus írónő, normális)
2019. aug. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%

"Hogyan léphetnék vele kapcsolatba? "


A szellemmel (neked, vagy családtagjaidnak) nem ajánlott kapcsolatba lépni. (viszont a területén vagytok, a lakóhelyén)


Figyelj!

Hol aludt ez az ember? (az a veszélyzóna)

Hol tartózkodott legtöbbet?

Milyen szokásai voltak? (személyiségét ismered meg ennek alapján)


"Mit tehetek, hogy eltűnjön?"

Tipp:

Megtisztítani (szellemi és fizikai módon) a helyet.

Elküldeni vagy elűzni a szellemet.

2019. aug. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!