Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hangok halál után, veletek...

Hangok halál után, veletek fordult elö ilyen a családotokban, es mit jelent szerintetek?

Figyelt kérdés

Apám féléve meghalt és anyám mesélte , hogy éjjelenként arra ébred, hogy apám szólitja a másik szobából , ahol az apám kedvenc helye volt , ott feküdt .

Mondja az anyám nevét .

Arra ébred fel , hogy válaszol , igen , tehat valaszol apámnak

Azonkivul hallja idönkent a lépteit a házban , hogy feláll az ágyról és megy a konyha fele .

Nagyon félek attól , hogy hivja magához es anyam is utánamegy .

Igy járt anyai nagyanyam is , nagyapam halala utan jött hozza beszelgetni nagyapam , esténként azt mondta hogy jön hozza es hivja magahoz

Vegul nemsokara meghalt .

Nektek van ilyen jellegu tapasztalatok?



2019. dec. 11. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Mk Ultra. Miben halt meg?


Az Mk Ultra lényege a trauma okozás. Utána pedig a hangfegyverekkel sugároznak képeket és hangokat.

2019. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
tudod ha valakivel leélsz egy életet akkor az emlékét nem lehet kitörölni, és a szegény agyad nem tudja feldolgozni a hiányát ezért halucinálni kezd
2019. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
én pszichológushoz vinném anyukádat. nem bunkózásból, meg nem gondolom, hogy valami baj van vele. simán csak beszélgetni, segítene a gyászban és a továbblépésben.
2019. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Volt ilyen, nem csak én hallottam, tehát nem képzelgés volt.

Nem írom le, hogy mi, mert túl személyes, de van ilyen, igen.

2019. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
94%

Mamám halála után volt. Ha nem velem történt volna meg, én sem hinnék az ilyenben. De van ilyen...

Éjszakánként éreztem sokszor, hogy figyel valaki a szobámban. Mintha nézne valaki. Rengetegszer álmodtam vele. És igen, volt hogy a hangját is hallottuk, és nem cska én, hanem édesanyám is.

Én már pszichológushoz akartam menni, mert azt hittem bekattantam a gyászban, hogy nem tudom feldolgozni. Akkor nagyon megviselt minket ez.

Vagy amikor ugyanazt álmodjuk anyukámmal ami mamával kapcsolatos.

ez mind mind jel.

2019. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Voltak jelek anyám halála után.

Nos van egy macskánk, aki szeretett bebújni az előszobai gardrobszekrénybe ésmivel időnként bepisilt oda, ezután nagyon ügyeltem arra, hogy mindig zárva legyenek az ajtajai. Anyué volt a bejárat felöli szekrény rész, enyém túloldalt a szoba melletti rész. Anyuét is be lehetett normálisan zárni sokszor mégis nyitva hagyta. Sokszor voltak különféle vitáink és egy idő után ugy láttam, direkt nem zárja, hogy bosszantson. Miután anyu meghalt, a szekrényajtóra nyilván továbbra is ügyeltem s már nem volt olyan személy a lakásban, aki az anyu szekrényajtaját nyitogatná. Mégis, időnként nyitva találtam az ő felén a szekrényajtot és rendesen ki volt tárva! Először elgondolkoztam, talán mégis én felejtettem úgy, vagy a macska valahogy kifeszegeti a körmével. De ellenőriztem és még emberi erővel is lehetetlen kifeszegetni ha kulcsra van zárva. És nagyon odafigyeltem hogy mindig zárva legyen, mégis rendszeresen nyitva találtam. Aztán egyszer kb 1, 2 év múltén megszűnt a jelenség. Már sosem találom nyitva, pedig a macska szivesen bekukkantana most is. Ha kinyitom, már tolakszik a szekrénybe. Tehát ez is bizonyítja, hogy a macska nem nyithatta ki, mert akkormostanában is kitudná.

Az is előfordult párszor, hogy a másik szobábol áthallottam, hogy anyu köhint egyet (már jo sok idővel a halála után is). Olyan jellegzetes,össze nem téveszthető köhögcsélése volt. De ilyesmi általában olyankor történt, mikor nem is őrá gondoltam, hanem abszolut més, hétköznapi teendőkre . Társasház ugyan, de nem panel, annyira azért nem szűrödnek át a szomszéd hangok.

2019. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként nem gondolom, hogy azért van ez, mert az ittmaradót akarná magával vinni. Inkább ez olyan átmeneti időszak lehet nekik is, amíg odaát nem találjákmeg a helyüket teljesen, vagy nem fogják fel, hogy meghaltak és itt a mi közelünkben próbálják végezni megszokott dolgaikat.Vagy nekünk szeretnének segiteni, üzenni, felhivni még a figyelmet magukra.
2019. dec. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy "elhalt lelkek hazasegítése", na és kéne valaki szal, aki segít elhunyt apukádnak hazatalálni a Mennybe. Én nem tudok ilyet, de talán tudok olyat, aki tud.
2019. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul sajnos ilyen. A gyászfeldolgozás ha valakihez nagyon erősen kötődtél sajnos néha hosszú-hosszú folyamat és ennek során előfordulhatnak hallucinációk, hogy szinte hallod, vagy látod azt aki elment.

Segíts édesanyádnak, keressetek fel egy pszichológust aki segít neki az elengedésben, a gyász traumájának feldolgozásában.

2019. dec. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos nincs, de szívesen mennék anyàm utàn bármikor, tavaly halt meg.
2019. dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!