Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Milyen paranormális/ijesztő...

Milyen paranormális/ijesztő élményeitek voltak eddig?

Figyelt kérdés

1 hete történt a dolog. Az egyik lakótársam hazament a szüleihez, szóval ketten maradtunk a házban a másik lakótársammal. Mindenkinek külön szobája van, én bent voltam a sajátomban, ő pedig kint a konyhában. (olyan 16:45 körül volt ekkor) kint mászkált a konyhában, hallottam a lépteit, kanalak csörgését, néha le tett dolgokat az asztalra. Kb fél óráig tartott ez, aztán olyan 17:20 körül, nyílt a bejárati ajtó ,hallottam, hogy valaki hazajött, már azt hittem az a lakótársam, aki a otthon van a szüleinél, de amikor köszönt, rájöttem, hogy nem ő, hanem az, aki elvileg itthon volt. Meg kérdezem, hogy mikor ment el, azt mondta, hogy már vagy 3 órája. Egy "kicsit" megijedtem. (akkor ment el, amikor zuhanyoztam, ezért nem hallottam, ablak nem volt nyitva)


Nektek milyen para élményetek van?



2019. dec. 30. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
A főnök karácsony előtt magától ajánlott fizetésemelést. Az elmúlt 20 évben kizártnak tartottuk hogy ilyen valaha előfordulhat.
2019. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2019. dec. 30. 13:58
 3/8 anonim válasza:
56%
Felszálltam a 4-6-osra a Jászai Mari téren és egész úton egy nyugger sem lökött fel.
2019. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
86%

Régen volt kutyánk a ház előtti részen, így minden zajforrást neki tulajdonítottam, néha nyüszögött, kapart, vagy csak mászkált ha unatkozott este. Aztán később volt, hogy fekszem az ágyban, hallom gyakorlatilag a szokásos hangokat, csak közben eszembe jutott, hogy már több éve nincs is meg a kutya. Amúgy valószínűleg más állat, szomszéd macska, egér, patkány, sün lehetett ott, mert azok sokat járnak felénk, de azért hirtelen ijesztő volt.


Másik hasonló, hogy fekszem este az ágyban fal felé fordulva, ablak nyitva, hold is bevilágít. És egyszer csak hallom, hogy kicsit huzat lesz, megzizzent-mozdult valami a polcon (szatyor vagy hasonló) majd apró kis lépteket hallottam magam mögött a szobában. Mozdulni nem merten, azt hittem ott halok meg a félelemtől. Később persze megnyugodtam, egyrészt előtte napokban néztem X-aktákat ami nem volt rám jó hatással, másrészt akkoriban volt terményünk a pincében, baromfi, kukorica, meg hasonlók és mindig tele volt egérrel a házunk, így valószínűleg az szaladgált mögöttem is.


De volt olyan is, hogy aludtam, éppen álmodtam valamit. És van az a még alszol de már hallod kintről a hangokat reggeli állapot. Ilyesmi állapotban tisztán, érthetően hallottam az álom közepén, hogy anyám hangja mint egy "kintről jövő" hang a nevemen szólít, erre felébredtem. Lementem, kérdeztem, hogy szólt-e (mert hogy reggelente volt, hogy csak "felkiabált" hogy keljünk fel) erre mondta, hogy nem. Ezek szerint csak álmodtam a dolgot, de elég fura volt.


Vagy voltak képeim ilyen olcsó képkeretekben:

[link]

Sima 4 kapocs szorítja össze az üveglapot meg a hátlapot közte a kép. Volt, hogy elmentem otthonról, haza érve meg azt láttam, hogy a kép lecsúszott ferdén a képkeretben és egy másik kép ami a falra volt ragasztva kétoldalú ragasztóval az meg leesett. Valószínű, hogy csak véletlen egybeesés volt a dolog, bár a kétoldalú ragasztó elég erős, de esett már le máskor is, a képkeretben meg ha nem szorít teljesen össze az egyik ilyen kapocs, akkor simán elmozdul a kép. Minden esetre hirtelen meglátni ezeket ijesztő volt.


Ilyen itthon van a lakótársam de mégsem zajok meg rendszeresek, már észre sem veszem őket :D

2019. dec. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
időben odaértem valahova... vagy mikor időben beértem dolgozni. rettegtem is utána..
2019. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Haverom mondta,hovy a folyosón látott egy fekete alakot áthúzni.

Illetve a régi tv állvány ami csavarral a padló és plafon közé volt szorítva nagyon erősen. Otthon olvasott és egyszer csak az a jó erősen rögzített álvány hirtelen leborult. Belekarmolt a plafonba szóval kapaszkodott


Lány barátom nagymamája valami boszorkány volt állítólag. Körülötte mindig fura dolgok történtek. Amikor meghalt az unokája elkezdett vele álmodni, nemtudom mennyire valós azt mesélte,hogy beszélgetnek is...


Egyszer sógorom egy barátja volt nálunk és állítólag ő látó. Amikor kikisértük kérdezte,hogy a szomszéd az kicsoda? Állítólag köröznek a háza körül ő úgy festette le mint a harry potter dementorait. A néni lány korátol pszihiátrián dolgozott, sok szenvedést és halált látott.


Én próbálok nem hinni a dologban mert kényelmesebb sejteni mint tudni.

2019. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
56%

Az ofőm megdicsért hogy jótanuló vagyok!



(10 éve halott)

2020. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Önmagamat láttam kívülről.

Ennél nincs parább!Vagy lehet?

2020. jan. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!