Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek létezhet ilyen...

Szerintetek létezhet ilyen hogy meghaltam és pololba juttottam?

Figyelt kérdés
emberek most őszintén honnan tujdátok hogy a halál után nincs élet illetve a tudat tovább él a halál után 28 éves leszek folyton féllek volt olyan hogy othon sem mertem maradni magam barátnőm sosem volt se munkahelyen van hogy mindeben durvább dolgokat látok tehát van ugye az árnyék és annak része és mint ha az erősödött volna fel az id személyiség mint ha személyiég alsobb részét látnám eaz embereknek !! ezenkívül nem látok egszerűen fogalam sincs miért de nem látok rendesen emberi arcokat a képen fogalam sincs mikor fog elmulni eggyáltalán el fog muúlni lehet hogy meghaltam és a pokolba jutottam? tényleg honnan veszitek hogy nincs pokol ahol csak a durva hírek mennek hisz aki meghal az nem tudja magáról hogy halott?? ezenkívül a múltban beleavatkoztam olyanba amit nem szbadott volana fehér zajba és azóta iszom ennyek a rrútját plsuzban idéztem szelemet is ami nagyon durva dolgokat éltem átt közvetlen ezután nagyon durva dolgokat. volt egy telefonom és mióta kiadtam kezemből mint ha megált volan a világ a telefonom volt egy telepatikus mező amin komunikáltam az emberekkel egya telepatikus provinacia morfikus mező mágneses mező ahogy két ember komunikál és mint ha ezt a taljt adtam volan ki belérteve mindekit szülők barátok haverok ismerősök és a fél világ amin keresztül kontaktot adunk egymásnak valaminek a létezése állomása nevezhetném így !!

#telepátia #áttélés
2020. jan. 23. 19:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Akkor az.
2020. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
hát jah szoval valoságban is van a halál után élet akkor tegyeük fel hogy hogy akit megölnek mondjuk lelőnek psiztollyal nem megy feljelenteni a tettwest hogy lenne a halál után élet ez azér kéréses mégis engem leütöttek mikor írtam haveromnak régen eretnekség ma bolondokháza valki bej=ott és leütött másnap felkeltem olyan mint ha 8 órát aludtam volan mégis mint ha csak hármat és hajnali 3 13 perckor arra ébredek megyx hasam mint ha minden kiment volan belőlem egszer csak reggel kicseréléodtek a táblák a kocsik de még az utak is megváltoztak erre varjál gombot
2020. jan. 23. 21:31
 13/28 anonim ***** válasza:
19%
Keress fel egy orvost. Ez csak egy pszichózis és van rá gyógymód megnyugodhatsz.
2020. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
szerintem pedig meghaltam és pokolba jutottam
2020. jan. 23. 22:59
 15/28 anonim ***** válasza:
26%

"A pszichózis (psychosis) – köznyelvi nevén elmebaj – az elmegyógyászatban használt fogalom, amelynek széles körű jelentése van: többnyire olyan pszichiátriai betegségekre alkalmazzák, amikor a beteg elveszti kapcsolatát a valósággal, téveszméi és érzékcsalódásai vannak. De azt is jelzi, hogy a betegségnek inkább súlyos, mintsem enyhe vagy mérsékelt következményei vannak a betegre nézve."


Kezelhető! Ha nem tudod te magad megszüntetni fejben, akkor kérj segítséget. Nem zárnak be ha nem vagy közveszélyes

2020. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Lehetséges, és az írásod/stílusod/kifejezésmódod alapján a pokolban vagy.

A pokol és a menny ugyanis nem egy hely, hanem állapot.

Vannak betegségek, amikor "pokoli kínokat " él az ember. Vannak különlegesen ragyogó állapotok - szerelem - amikor a mennyben érzi magát az ember.

A segítséget fent írták, ha nem akarsz orvosi segítséget kérni, akkor próbáld magad összeszedni ebből a szétesett, degenerált állapotból.

2020. jan. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Emlékszem egy múltbeli kérdésére, ugyanez a stílus volt, ott "árnyék felerősödésről" kérdezett.

A Wikipédia is leírja a pszichózist, elolvashatod, vagy kérhetsz szakszerű segítséget is.

2020. jan. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
az hogy nem látok emberi arcokat nagy az egy prolbéma
2020. jan. 24. 09:20
 19/28 anonim válasza:
Jákob lajtorjája c. filmet ajánlom figyelmedbe, de mellette keress fel egy orvost is...
2020. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
De jó, hogy a pokolban is van internet!
2020. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!