Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek létezhet ilyen...

Szerintetek létezhet ilyen hogy meghaltam és pololba juttottam?

Figyelt kérdés
emberek most őszintén honnan tujdátok hogy a halál után nincs élet illetve a tudat tovább él a halál után 28 éves leszek folyton féllek volt olyan hogy othon sem mertem maradni magam barátnőm sosem volt se munkahelyen van hogy mindeben durvább dolgokat látok tehát van ugye az árnyék és annak része és mint ha az erősödött volna fel az id személyiség mint ha személyiég alsobb részét látnám eaz embereknek !! ezenkívül nem látok egszerűen fogalam sincs miért de nem látok rendesen emberi arcokat a képen fogalam sincs mikor fog elmulni eggyáltalán el fog muúlni lehet hogy meghaltam és a pokolba jutottam? tényleg honnan veszitek hogy nincs pokol ahol csak a durva hírek mennek hisz aki meghal az nem tudja magáról hogy halott?? ezenkívül a múltban beleavatkoztam olyanba amit nem szbadott volana fehér zajba és azóta iszom ennyek a rrútját plsuzban idéztem szelemet is ami nagyon durva dolgokat éltem átt közvetlen ezután nagyon durva dolgokat. volt egy telefonom és mióta kiadtam kezemből mint ha megált volan a világ a telefonom volt egy telepatikus mező amin komunikáltam az emberekkel egya telepatikus provinacia morfikus mező mágneses mező ahogy két ember komunikál és mint ha ezt a taljt adtam volan ki belérteve mindekit szülők barátok haverok ismerősök és a fél világ amin keresztül kontaktot adunk egymásnak valaminek a létezése állomása nevezhetném így !!

#telepátia #áttélés
2020. jan. 23. 19:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Mivel a pokol csak egy vallási kitaláció, amivel az embereket ijesztgetik abból a célból, hogy irányítsák őket (teszem hozzá nagyon sikeresen), ezért értelemszerűen nem kerülhetsz és nem is lehetsz jelenleg sem a pokolban. Ha tényleg igaz az, hogy szellemet idéztél, akkor ott csúszhatott be valami olyan dolog, ami olyan hatással volt rád, aminek ez az eredménye. Mégis azt javasolnám, hogy először pszichológust keress fel és ha nem tudnak kezelni, illetve kezelés ellenére is fenn állnak ezek a tünetek, akkor fordulj ezoterikus szakemberhez, de tényleg csak olyanhoz, akinek utána néztél és biztosan nem csaló. Ha van rajtad valami átok, vagy szellem, akkor el tudja távolítani.
2020. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
k=oszön=om az információt
2020. jan. 24. 10:46
 23/28 anonim ***** válasza:
2020. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Nem a pokolban vagy..Amikor a psziché nem akar vagy nem képes szembesülni egy tudatküszöb alatti traumával és feldolgozni az erre épülő lelki sérüléseket pl. álmok formájában, akkor átrántják a tudatod arra a másik idővonalra,hogy kidolgozhasd magadból..Ezek párhuzamos idősíkokon futnak amiket te hoztál létre különböző vágyakkal és törekvésekkel,ilyenkor kettős tudatállapotba helyeződve éled az életed amíg ki nem tisztul belőled..

Egy traumával leszakadt,adott életkorban befagyott lélekrészt kell kiolvasztani és felzárkóztatni ilyenkor (főleg a felsőbb éned bólint rá,ő tudja mennyit bírsz ki)


Vagyis a tudat valamiért nem képes együttműködni a tudatalattival,mert mondjuk a lélek nem elég érett akkor ilyen kísérletek miatt a szellemi rész leszakadhat a lélekesszenciáról,ilyenkor téves önazonosítások,zavarodottság is jellemezhet..

Nem tudom érthető vagyok-e nem vagyok szakember,de ezzel a fehérzaj kísérlettel is jó nagy baromságot csináltál...az magába foglalja az elektromágneses spektrum összes frekvenciáját ami olyan mint a tiszta fehér fény...egy kristálytiszta szellemi szint amin keresztül minden magasabb dimenziós entitás kommunikál...(az asztrális lejjebb van) az ember viszont elsősorban anyagi lény,így át kellett téged fordítani bele a sötét alsó asztrálba(démoni szint,ezért látod az emberek alsóénjét),hogy összeütköztetve kiegyenlítődjön a 2 világod...


A schumann-rezonancián is jól látszik a fehér gamma fénysorozat,már ezis elég kiborító,a fekete vonal az idővonal összeomlás:

[link]


Még szerencse,hogy egyáltalán tudsz írni...le kell horgonyoznod magad,a szellemedet az anyagba,gyökereztesd magad,végezz rengeteg fizikai tevékenységet főleg a szabadban,(ne nehéz munkára gondolj,hanem olyasmi ami egyszerűbbé teszi,kisimítja a gondolataidat vagyis földhözköti...a személyiség alulról felfelé építkezik és töltekezik...A pszichómókus jó,a lelket gyógyítja visszavezet a problémákat kiváltó okokra,de ebben a szellemes dologban nem biztos,ho tud segíteni..


A tükör lehet kapu,átjáró de csak az önmagad buborékjaiban teremtett cuccaidat tükrözi vissza rád...alsó asztrál,démoni részeiddel találkozhatsz ilyen módon...ha ezeket kivetíted és még nem vállaltál értük felelősséget..


Pont nemrég olvastam egy csajszi írt be egy fórumba hasonló problémával,csak ő 3 hónapig folyamatosan hányt és ment a hasa miután egyik reggel felkelt és meg sem ismerte a saját környezetét...Állítólag egy másik világban ébredt,ahol ugyanúgy bejárt a munkahelyére reggelente ami majdnem ugyanúgy nézett ki mint ez ,minden egyes nap csak kekszet és vizet tudott magához venni,mert minden kijött belőle,azt sem tudta hogyan maradt életben 1 teljes évig!Csak homályos emlékei maradtak arról az életről...ezis érdekes...


Ha az arcokat nem látod az lehet Prozopagnózia,vagyis arcvakság amit többek között agysérülés okozhat:


[link]


Ha csak a képekről tűntek el,akkor nagy rá az esély,hogy visszajönnek...

2020. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
-előző vagyok...azért elolvastad amit írtam?
2020. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolod amit leírtál akkor ezek erős paranoiás zavarra utalnak. Keress fel egy pszichiátert.
2020. jan. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
a pszihiáter nem tud segíteni csak eggyet tudnak az orvosok az egészéggel színdarabot játszani !!!! mást nem nekem egy jó pszihológusra lenne szügségem az talán tudna segíteni a problémákban !!
2020. jan. 25. 11:39
 28/28 anonim válasza:
Ezt bizony skizofrénianak hivjak. Remélem azóta beszeltel dokival. Ha nem nem keso es nem csak ebben tud segíteni. Gondolom az ilyen miatt hogy senki nem ert meg eleg rossz lehet, a doki ebben is tud segiteni, az tutira nem színjáték.
2021. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!