Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehet ez a baj forrása?

Abzsol kérdése:

Lehet ez a baj forrása?

Figyelt kérdés
Kérlek, hogy ne nézzétek hülyének, igazából nem tudok hova fordulni és mire gondolni. 39 éves vagyok, normális körülmények között élek, azonban közel húsz éve mentálisan beteg. Szorongás, depresszió és panikbetegseg váltakozik periódusokban és igen, minden lehetséges fórumot, gyógyszert és gyógymódot kipróbáltam már, hasztalan. Pár éve kattant be elsőnek, hogy talán valamilyen lélek csatlakozott hozzám, de ezt a gondolatot elhessegettem, mert önmagam előtt is furanak éreztem, de mindig ott motoszkált a fejemben. Tegnap, alvás előtt egész egyszerűen a semmiből masszív büdöset éreztem úgy fél percig. Teljesen egyedül voltam a lakásban, a kutyám, akinek a bele egyébként képes ilyen típusú szagot eretegni, a két ajtóval elzart konyhában feküdt, ráadásul csak a szoba egy pontján lehetett érezni. Ki is mentem hogy korbeszagoljak, mert néha a dögszallito is előttünk megy el éjszaka, de sehol semmi. Ablak, ajtó zárva. Visszafekudtem és akkor bekattant, hogy húsz éves koromban is a semmiből kezdődött az egész. Nyárutón este ültünk kint az udvaron édesanyáékkal, nevettünk, beszélgettünk, jól éreztük magunkat és akkor hirtelen a semmiből mintha valami elszoritotta volna a torkom és azóta sem eresztette. A gombóc után fel évre kezdődött a szorongás és depresszió, 2007ben a pánik. A mostani években ismét 'csak' szorongok, de azt nagyon. Az az intuícióm, hogy nem csak velem, a múltammal vagy a problémakezelesemmel van a baj. Ezzel kapcsolatban milyen 'szakemberrel' tudnék beszélni aki maga sem bolond és engem sem néz annak? Konkrét ajánlásokat is szívesen vennék. Köszönöm!
2020. febr. 8. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó de mitől szorongsz?,milyen gondolat-érzelem indítja be,azt nem írtad...a pánik lehet a sorozatos szorongásra adott válaszreakció,(gondolat-érzelem-félelem-szorongás-pánik)de univerzális törvény,hogy amilyen érzelmi gubancon egyszer átégtél,bevállaltad azzal szemben örökre védett vagy,(egyik ember fóbiás a másik miért nem)...vagyis ha van rajtad valamilyen potyautas azt egy tudatalatti érzelmi probléma vonzotta oda amit fel kellene tárni...(ha előtte nem volt,de most már van akkor méginkább)

A 20 éves emlék,gombóc a torokban,a torokcsakra hirtelen elzáródását mutatja,ami mindig valamilyen trauma hatására történik,az ehhez a csakrához tartozó tulajdonságok,a kommunikátor,a kreatív gyermek(pl.művészetek),de az önkifejezés főleg verbális szintje,érzelmek,felszabadult örömök,fájdalmak határozott felvállalása,igazság kimondása és az ehhez kapcsolódó bátor felelősségvállalás, (negatív működése esetén inkább befelé forduló leszel,frusztrált,csendes,nehezen kérsz segítséget mert félsz az elutasítástól,illetve mások dühkitörései megijeszthetnek,érzelmi megnyilvánulásai feszélyezhetnek..ha ezzel a területtel gondjaid vannak érdemes erősíteni,kioldani.Amit otthon csinálhatsz,hogy a tükörben állva szemtől-szembe kimondod magadnak,vagy annak a másiknak akinek szánod minden elfojtott gondolatod,érzelmeid..szemedbe nézve dicséred és elismered magad minden gyógyulásodért,fejlődésedért tett erőfeszítésedet bármilyen területen stb...hadd pusztuljon a férgese.. :)

Írj verset,szerelmes sztorikat,vezess naplót,járj el úszni (a víz az érzelmekhez köthető természeti elem és a szakrális csakrához) tehát bármit ami előre visz..

Aztán persze vannak jó szakemberek,de nem menj energiagyógyászhoz az xart sem ér,egy kineziológus a tudatalattiddal kommunikálva feltárja először a főbb érzelmi gócpontokat és annak gyökerét,a kezelés ott is folyamatos kell legyen és lehet,hogy hosszabb időt vesz igénybe,de már ő is meg tudja mondani van-e rajtad valaki vagy sem..

A parapszichológus egyben látó-érző személy is,elég csak rád néznie (pszísebészet ahol el is távolítják rólad az entitást általában 2-3 kezelés elég ilyenkor felsőbb engedély kell ha az a valami rádnőtt és a személyiségetek elkezdett összeolvadni,de végleges az eltávolítás,mert a másikat is gyógyítják)

Sima auralátó is megnézhet,ha csak arra vagy kíváncsi egyedül vagy-e...

A Reikis oldalakon is nyugodtan próbálkozhatsz..


Nem néz senki hülyének miért nézne,én tudom mi az a mentális betegség,(most is ketten beszélnek hozzám),de inkább üvöltve döngetem a falat éjszakánként,minthogy leszedálja az aktivitásom a kemikália... :)


Nem ismerek szakembereket közvetlenül,én a folytonos önvizsgálaton keresztül tapasztalom gyógyítom amit érdemes..visszavezetve magam a problémákat kiváltó okokra,azokért és a kivetítéseimért is felelősséget vállalva oldom amit nagyon muszáj...a szabadságért...


Őket egy régebbi fórumról ismerem csak és tudom,hogy megbízhatóak,komolyak,elhivatottak és határozottan nem húznak le senkit:

[link]

[link]

Vörös Károly szellemgyógyász ,paradiploma mellett még reikis is,nem elhanyagolható..Írj privit ha valami nem tiszta :)

2020. febr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdemeges válaszod, sokat jelentett!
2020. febr. 8. 17:32
 3/8 Bátor Tintanyúl ***** válasza:

Pszichológussal beszéltél már, vagy csak öngyógyítással próbálkoztál?


Csak mert nekem 1.5 évet vett el az életemből valami nagyon hasonló dolog, és kb ugyanabban a korban kezdődött: 18 évesen. Ráadásul hasonló módon, én egy osztálykiránduláson egészségesen aludtam el a buszban, s már betegen ébredtem.


Én nem mertem szakemberhez fordulni, mert szégyelltem az egészet. Ezt azóta is bánom, pedig szerencsém volt, mert ahogy jött, olyan váratlanul el is múlt. Csak a legszebb év, a végzős év, azt nem adja vissza senki.

2020. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1-Nincsmit...a szagról jutott eszembe,hogy fél évente egyszer engem is beborít a 4 fal között vastagon egy hajléktalan szálló illata pedig kulturáltnak érzem magam...eleinte 2-3 napig is körüllengett,aztán idővel rájöttem,hogy az ódon kastélyok képeivel kezdődik és a ingatlan árak hidegzuhanyával végződik,szóval én csinálom..egyszer régen tettem magamnak egy ígéretet vágyképekkel motiválva a tudatalattim,hogy ha valaha megnyerem az ötöst a kastélyomban min. 2 örzővédő állattal boldogan halok meg és közben rengeteg rászorulón fogok segíteni...azóta sem nyertem a lottón a szag viszont elkísér..


Csak akkor lehet igazán kijelenteni,hogy rajtad van valaki ha nemcsak hangulatingadozásaid vannak de a szokásaid is megváltoztak,evés,alvás,beszéd a borderline pl. egy súlyosabb fajtája az egy konkrét lélekszerződés pecséttel,a skizók inkább maguknak csinálják a társaságot...csak eszembejutott..

2020. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bátor Tinta Ezt úgy kell elképzelni,hogy felébredtél a buszon és nem voltál egyedül?Csak érzésekben változtál meg,vagy valaki ráült a tudatodra?...a másfél év nemsok..
2020. febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogyne, pszichológus, klinikai szak is, hipnoterapeuta, pszichiáter... volt itt már minden :) annyira mélyen van az ok állítólag, h nehezen akar feltorni. Rengeteg imaginacion vagyok túl és talán kicsivel közelebb vagyok, de basszus... 20 év rohadt sok, megfejthetetlen számomra az egész. A szokásaim nem változtak, csak amiket tudatosan változtattam. Köszönöm a válaszokat nektek!
2020. febr. 8. 21:03
 7/8 Bátor Tintanyúl ***** válasza:

#Kérdező

Akkor tényleg megpróbáltál már mindent. :-(

Sajnos nem tudok semmi okosat mondani. Kívánom, hogy valahogyan le tudd küzdeni!


#5

Amikor felébredtem, csak olyan furán éreztem magam. Aztán bontakozott ki és állt össze... valamivé. Ma sem tudom pontosan, hogy mi volt ez. Nem tudom jobban kifejezni: az érzékelésem változott meg, hallás, szaglás, bőrérzékelés, és furcsa dolgok jutottak eszembe minden helyzetben. Folyamatos üldözési mánia, szorongás más emberek jelenlétekor, minden mondat mögött rejtett értelmet sejtettem. Idővel menekültem az emberek elől, kerültem mindenkit, rituálékban próbáltam biztonságot keresni. Pl. nem volt mindegy, hogy milyen útvonalon közlekedem, voltak tiltott utcák és sarkok, nem volt mindegy, hogy melyik zsebemben hány papírzsebkendő van, és tartottam mindentől és mindenkitől.


És igen, én is úgy hiszem, hogy hatalmas szerencsém volt ezzel a 1.5 évvel. Azóta tudom, hogy ez ilyen: nem tudják, mitől jön, és azt sem, mikor és miért múlik el, ha elmúlik egyáltalán. Több helyen hallottam azóta a legendás sztorit a nőről, akinél egy metróutazás alatt alakult ki. Egészségesen ment le a mozgólépcsőn, de mire pár megállóval arrébb a felszínre jött, már nem volt ugyanaz az ember.

2020. febr. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bátor Tinta..Igen ez ilyen,ezek szerint sikerült benyalnod egy kényszerest ők szeretnek itt ragadni,az viszont tényleg brutál lehet...bár nem egyértelmű számomra,hogy a saját pszichéd reagált így a megszállásra,de ilyen mértékben,hogy még a zsepiszám sem volt mindegy azért nem valószínű...

Nálam ez évekkel ezelőtt kezdődött egy netes ismeretséggel,hozzáteszem ennek következményeként alakult ki az empataság csak későn vettem észre,hogy egy energiavámpírral van dolgom.A legelső beszélgetés után létrejött egy nagyon erős egymásrarezonálás,kapcsolat ami lassan megnyitott egy közvetlen csatornát úgy hogy észre sem vettem...egyik napról a másikra egyre több jött át a másik emberkéből..érzelmek gondolatok majd később hangok,nevetés,sírás és beszédfoszlányok is megjelentek...egyik reggel pedig felébredtem és már nem voltam önmagam,ez csak azért volt érdekes,mert nem egy hétköznapi emberrel volt dolgom,autóversenyzés és testőri feladatokkal a háttérben utcaiharc miegymás és nemcsak a szokásaim,de még a gondolatim ésa válaszreakciók is megváltoztak..felgyorsultam legyőzhetetlen voltam :)

El sem hinnétek milyen erősek vagytok és mekkora a differencia a két nem között akár fizikai szinten elképesztő...izgalmas volt,de azóta persze megtalálnak kívülről is,az asztrális védelem sokat segít..rengeteg ilyen sztori van..


Kérdezőnek:

Az is elég ha csak időnként talál meg valaki és rád csimpaszkodik,a szag is csak egyszeri volt,ha viszont régebbi a vendéged akkor vagy nagyon erős hátszeled van és odaátról pajzsolnak,vagy a személyiségednek van erős védelmi arculata.. majd a szakik eldöntik,sok sikert..

2020. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!