Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Vannak it olyan személyek...

Vannak it olyan személyek akiknek valamilyen halálközeli élmény megváltoztatta látáskörét vagy az életét?

Figyelt kérdés
tehát olyan emberekre várok akiknek volt halálközeli élménye milyen is volt mikor hol hogyan és hogy meg e változtak s személyiségük???
2020. márc. 2. 19:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
42%

Halálközeli élmény, hogy életemben meghaltam, és felismertem, hogy nincs halál?

Képes vagy erre te is, ha feloldod a személyiségedet. A személy fél, a személy hiszi, hogy van halál, a személy hiszi magát embernek.

2020. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
de van a halál után élet van más létforma a földön más dimenzió más létfora
2020. márc. 2. 20:15
 3/28 anonim ***** válasza:
41%

#2

Az előbb mondtam, hogy nincs halál. Nincs halál előtt, nincs halál után, ahogy nincs élet előtt, élet után sem.

Magad is megbizonyosodhatsz erről, ha még életedben megszabadulsz a személyiségedtől, ami meghal a halál következtében. A személyiséged meghal, de te, aki a személyiségnek hiszi magát, nem.

2020. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
várjál ez mit is akr jelenteni???
2020. márc. 2. 20:20
 5/28 anonim ***** válasza:
39%
Azt jelenti, hogy nincs halál.
2020. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
de van halál és utánna is lehet valmi
2020. márc. 2. 21:15
 7/28 anonim ***** válasza:
31%
Azért itt látszik az elvakultság a válaszokban. Még egyikük sem halt meg, de az egyik azt állítja hogy nincs, a másik meg azt hogy van. Hol vannak az érvek, tények? Na látjátok... Ezért nem szereti senki a hozzátok hasonló ezosokat. Érvek nélkül vitázni... Vicc
2020. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
nekem van telefonom bizonyítsa hogy van élet a halál után tudat tovább műk=odik a halál után személyiségünk más létformában tovább él a tudat műk=odik tovább a halál után régen eretnekség ma bolondokaháza régen megírtam egy haveromnak és rendesen bejöttek és leütöttek engem
2020. márc. 2. 21:40
 9/28 anonim ***** válasza:
61%

#7

De meghaltam. Az, ami meghallhatott belőlem, az meghalt. Ami maradt, az pedig halhatatlan. Magad is megbizonyosodhatsz a halál illúziójáról, ha megszabadulsz mindentől, ami valójában nem te vagy. Old fel az egós elmét. Az egós elmével való azonosulás hiteti el veled, hogy te egy múló emberi lény vagy, és hogy létezik halál.

2020. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
na várjunk csak akkor ego megsemmisülése okoza a halált??
2020. márc. 2. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!