Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van az a ouoja tábla amit...

Van az a ouoja tábla amit szeretnék venni és gondolooztam mert a planchettén van egy lyuk és ha bele nézek azon keresztül lehet látni a szellemeket? mert nem akarok halálra rémülni szóval ezért kérdek amúgy még új vagyok a szellem idézésben

Figyelt kérdés
egyszer amúgy a barátnőmmel ki próbáltuk a bloody mary idézést úgy döntöttünk mivel sötét volt és nem volt itthon senki mert buliba votak a szüleink és úgy döntöttünk hogy ki próbáljuk a bloody maryt gyertya nélkül teljes sötétségben álltunk a tükör előtt és ki mondtuk 13szor bloody mary és akkor hirtelen hideg lett a szobában nagyon meg ilyedtünk pedig minden ablak ajtó csukva volt és előtte meg jó meleg volt mivel be volt kapcsolva a fűtés szóval igen ezért bloody maryben is hiszek mert ki probáltuk viszont nem ölt meg senkit bloody mary csak hideg lett a szobában azt ennyi 😬😱😱😱

2020. jún. 2. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem hagyd a táblát, meg ezeket.

Egyetlen nagy hibája van ennek a táblának, hogy sosem tudod éppen kivel beszélsz.

Ha idézel valakit, azt mindig név szerint kell szólítanod. A tábla csak bajt okozhat, mert könnyen egy démonnal léphetsz kapcsolatba, ami után elmegy egy életre a kedved az ilyenektől, ha valaha lerázod magadról.

2020. jún. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

"mert nem akarok halálra rémülni"


Mitől rémülnél halálra? Most hallottál a lyukon keresztül szellemeket, azaz bizonyossá vált számodra, hogy van túlvilág és a halál nem a vég. Tehát inkább örülnöd kéne, mert többé nem kell félned a halálodtól, mert te már tudod, hogy tovább fogsz létezni.

Nem értem a szellemkereső emberek logikáját. Mi másért akarnál szellemet idézni, ha nem ezért? És mi ijesztő van egy szellemben? Annak kéne örülnöd, hogy van szellem és attól kéne félned, ha nincs, mert ha nincsenek, akkor a te életed is teljesen értelmetlen és értéktelen.

2020. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%

Szia,

Inkább foglalkozz az őrangyaloddal, ő is tud veled beszélni és jó gondolatokat adni neked.. :

[link]

2020. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyet értek az első válaszolóval. Nézz kicsit utána és olvass el pár dolgot a tábláról. Ha van eszed akkor nem próbálod ki. Szerintem jobb tudatlanul élni ilyen szempontból, minthogy egy démon irányítsa az életem.

Ha érdekelnek történetek vagy akármi írj privibe és küldök neked érdekes dolgokat és élményeket róla.

2020. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!