Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan lehet a kollektív...

Hogyan lehet a kollektív tudatban a Google-hez hasonlóan keresni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Yahoo módra kell meditálni az amazon.com kolostorban.

Ekkora baromságot...

2020. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Ez nem teljesen alaptalan,de mèg messze vagyunk ettöl.A bolygót behálozza az úgynevezett Schumann rezonancia amo egy állandó elektromagnetikus mező,egy erőtèr.Na erre kell ráhangolni ès tudni irányitani agyunk eletrokèmiai hullámhosszát.

Ez a technológia mèg várat magára....

2020. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Lemész alfába és fel-adod a kérdést. Ennél többet nem szükséges foglalkozni vele. Majd érkezik.
2020. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Szerintem az "Akasha krónikát" keresed.

2020. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Már olvastam/hallottam róla, de nekem borzasztó "műmájerságnak" hat ez a "képzeld ezt, képzeld azt" dolog.

Nem képzelegni akarok.

2020. aug. 24. 10:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Figy ez olyan hogy mindenképp a kollektív tudatodba kell integrálódnia annak amit keresel, mivel minden ember mást csinál ugyanabban a pillanatban létrejöhet egy algoritmus más tudatállapota és a te tudat állapotod között csak annyit kell tenned hogy elképzeled hogy te vagy a nejó.
2020. aug. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nejó?! De jó..!
2020. aug. 26. 15:28
 8/12 A kérdező kommentje:
Amit írtál az lényegében a gondolatolvasás. Illetve mivel nem feltétlenül az abban a pillanatban zajló gondolataira vagyok kíváncsi, így inkább tudat, vagy emlékezet olvasás. Mi van ha nem tudom egy adott személyhez kötni érdeklődésem tárgyat?
2020. aug. 26. 15:34
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

nem véletlen, hogy 1es emberek nem tudnak felmenni a hálóra, akarásnak nyögés a vége kedves kérdező..


alázat...alázat... alázat...mindenekelőtt, ha szeretnél bármit is elérni..az alapokat nemárt elsajátitani..

2020. aug. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, azért nem tudod megtenni, mert Karmád tiltja és ezért ebben az életben nincs semmi keresnivalód a kollektív tudatban!

.

annak, akik feloldani tudnak ez alól, de ajánlásom is pénzebe kerül.

2020. aug. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!